ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

היכל אל דור - דלתות פנים - דלתות כניסה ועוד

  היכל אל דור - דלתות פנים - דלתות כניסה  ועוד

 היכל אל דור ייצרנית ברמה אחרת של דלתות, מטבחים, ארונות מטבח ועבודות נגרות מיוחדות. היכל אל דור היא שמה המסחרי של חברת אלי שמש השקעות בע"מ.

החברה התחילה את דרכה בשנת 1969 עם נגריה קטנה בבת ים שהתמחתה בייצור עבודות נגרות לפי הזמנה אישית, ביניהן : מטבחים, חדרי שינה, חדרי ילדים ארונות קיר,ועבודות נגרות נוספות.
במהלך השנים צברה החברה נסיון ומוניטין רב בייצור של ארונות מטבח, ארונות אמבטיה מעוצבים, ארונות קיר הזזה וגם דלתות מעוצבות וכל זאת תוך הקפדה מלאה בבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר וייצור ברמת דיוק מירבית.

כיום לחברה מפעל גדול לייצור ותכנון עבודות נגרות, עם מיכון מתקדם ומוביל בתחום הנגרות וכמו כן, מציגה החברה את מוצריה באולם תצוגה פונקציונאלי ומקצועי. המפעל מתמחה בייצור מושלם של כל פריטי הנגרות לבית הלקוח תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח. ביצוע מלא של כל פרטי הנגרות בבית הלקוח. החל מדלתות מעוצבות, מטבחים ארונות אמבטיה מעוצבים ועד ארונות קיר מעוצבים .
הייצור נעשה בהתאם לסטנדרטים שאותם מציב הלקוח כמובן בליווי מקצועי ובבחירה אופטימלית של חומרי הגלם בהתאם לצרכי הלקוח .
יתרון בולט מאוד של חברתינו שתחת קורת גג אחת הלקוח יכול לרכוש את כל פרטי הנגרות מבלי לחפש מספר בעלי מקצוע.

היכל אל דור בשנים האחרונות פתחה ללקוח פתח לעולם העיצוב גם בדלתות הכניסה וניתן יותר ויותר לראות דלתות כניסה מעוצבות המשתייכות לחלל מעוצב של הבית הנעשה באמצעות הלבשת חיפויי לדלתות פלדה קיימות. החידוש לדלתות כניסה קיימות נעשה באמצעות חיבור חיפויי עץ לדלת הקיימת המאפשרים ללקוח להישאר עם דלת הכניסה הקיימת ורק לעצבה מחדש.
היכל אל דור עובדת כיום בשיתוף פעולה עם עשרות אדריכלים ומעצבים שחוזרים אלינו כל פעם מחדש עם פרוייקטים חדשים ומאפשרת ללקוח להגשים כל חלום המשלב חומרים, עיצוב ופרקטיקה. שיתוף הפעולה החוזר עם המעצבים נעשה בעיקר בגלל נחישות החברה לשמר על מקצוענותה, מתן שרות ללקוח לאורך ביצוע הפרוייקט ועמידה בלוחות זמנים .

 

  • צור קשר
היכל אל דור - דלתות פנים - דלתות כניסה ועוד
היכל אל דור - דלתות פנים - דלתות כניסה ועוד
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי