ביז-טק Biz-Tec - עסקים - ניהול - טכנולוגיה
ערוץ המדיה לעסקים - פורטל הספקים הדיגיטלי  B2B


  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

אורטל קמינים - בפיתרונות חימום עם עיצוב דקורטיבי

אורטל קמינים - בפיתרונות חימום עם עיצוב דקורטיבי

פתרונות החימום, כפרטים עיצוביים, מהווים בשנים האחרונות תוספת משמעותית, בעיצוב חלל הבית. נוכחותם, גם אם לעיתים אינה דומיננטית, מהווה חלק בלתי נפרד מהטיפול בחלל המעוצב, והם משתלבים היטב בסגנונות עיצוב שונים: המינימליסטי, המודרניסטי או אפילו שילוב בין הסגנון הנקי למקושט ואחרים. בין אם אלו תנורי ארובה על גז, ובין אם אלו קמינים יצוקים, נדרשים התאמה וסנכרון בין העיצוב האדריכלי, התקציב וטעם הלקוח, על מנת להגיע לפתרון מיטבי . 
חברת "אורטל - פתרונות חימום" החוגגת בימים אלו שלושים שנה לקיומה, מובילה את פתרונות החימום בישראל למחוזות חדשים של אסטטיקה מוקפדת. פתרונות החימום של אורטל נותנים התאמה מלאה לדרישות התכנוניות הקפדניות ביותר, יחד עם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות החומרים, הגימור, ההתקנה והשרות המשלים, לכל מערכת חימום.
החברה המשפחתית, הממוקמת באזור התעשייה של הוד השרון, נותנת מענה, הן תכנוני והן יצרני למירב האתגרים הנדרשים על ידי בכירי האדריכלים והמעצבים בישראל. יתרה מכך, בהיותה המובילה בפתרונות חימום בישראל, מתעדכנת החברה בקביעות בחידושים האחרונים, ובמגמות העולמיות בענף, ומעדכנת במקביל את כל לקוחותיה, המתכננים, האדריכלים והפרטיים, המתייעצים אתה לגבי הפתרון העצובי והאפקטיבי ביותר. בעידן הכפר הגלובלי, מצליחה אורטל להוות גורם משמעותי גם בקנה מידה בינלאומי.
חברת אורטל, היא החברה היחידה בישראל ומהבודדות בעולם אשר מוצריה הם בעלי תקן אמריקאי (CSA), אירופאי (CE) וישראלי.
בזכות הניסיון והפתרונות המקוריים והיצירתיים מייצאת אורטל את מגוון מוצריה ל-13 מדינות באירופה ולארה"ב.
באולם התצוגה של החברה אפשר להתרשם ממגוון פתרונות המאפשרים לכל מתכנן להפליג על כנפי הדמיון ולבקש פתרונות יצירתיים על פי הקו שבו בחר לעצב את הבית. גישת ה" Tailor made” המאפיינת את דרך עבודתם של מהנדסי החברה, מבטיחה מוצר סופי המותאם במלואו, הן הנדסית והן עיצובית לדרישות הלקוח.
מוצרי החברה מקיפים את כל אפשרויות החימום: תנורי ארובה עם מפוח וחימום ע"י אוויר, או באמצעות מים. חימום תת רצפתי חשמלי, תנורים וקמינים. אתם מוזמנים לאתגר אותנו בכל שאלה ומוצר בנושא החימום וליצור עימנו קשר.

 

  • צור קשר
אורטל קמינים - בפיתרונות חימום עם עיצוב דקורטיבי
אורטל קמינים - בפיתרונות חימום עם עיצוב דקורטיבי
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי