ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

המכורות לתיקים נחשפות...

 


 

המכורות לתיקים נחשפות…

אופנהסלב — בתאריך 4 באוגוסט 2014 13:57

מגזין 106il 

תיקים תיקים תיקים…נולדתי מכורה לתיקים בכל מני צבעים וסגנונות. אימי מספרת שבקושי הלכתי על שתי רגליים וכבר ניכסתי לעצמי כל תיק של גברת שהיה פנוי על המדף. היום אני מוצאת את עצמי לפני היציאה מהבית, עומדת מול הארון בגדים ומנסה לבחור מה ללבוש, תמיד כשאני מתלבטת מה כדאי? מה מתאים יותר? תמיד ברגעים אלו הכי קל לי לעבור דווקא אל ארון התיקים והנעליים ולבחור תיק תואם. דווקא מבין עשרות התיקים שיש לי בצבעים שונים, משום מה הבחירה בתיק הרבה יותר קלה. פשוט כי אני לא צריכה להתלבט איזה תיק יסתיר את הקפל הקטן בשולי הבטן…ואיזה בגד יראה שאני עדיין צעירה וחטובה…

 
 

התחושה שלי שכל אישה מגיל 40+ שאסתטיקה אופנה וקריירה מוצלחת הם חלק בלתי נפרד מחייה, נוטה להגדיל את ארון התיקים בצורה משמעותית…. במקרה שלי, מודה, זה הפך להתמכרות. כאן אני תמיד אוכל לגרוף מחמאות.

מסתבר שכמה קולגות שלי מתחום התקשורת, נשים שאני גאה ומעריכה את עשייתן כנשים עצמאיות, תקשורתיות ומצליחות, גם הן הצהירו בגאווה- "מה יותר שיקי להופעה מרשימה ומושלמת מתיק תואם לבגד?!"


bella-200x300

בלה דיאמנט - יועצת התקשורת התל אביבית הוותיקה, מצהירה "מאז שאני נערה אני אוהבת תיקים עד מאד". ואכן מבדיקה שערכתי בביתה, התפעלתי כל כך מהאוסף המרשים שלה: בכמה ארונות שבביתה מצאנו תיקים מכל הגדלים, תיקים שאספה בטיוליה בעולם, בעיקר בפריז, בריביירה הצרפתית, פירנציה ורומא, שם לדעתה מייצרים את התיקים היפים ביותר.

לבלה קשה להיפרד מהם, במיוחד מהמיוחדים והנוסטלגיים, איכותם היוקרתית אינה מעידה על השנים הרבות שלהם, אצלה הם נשמרים כחדשים.

יש לה ליין של לואי ויטון, חלקם מקוריים, חלקם חיקויים, ממחזיקי מפתחות, ועד ארנקי כסף, תיקי ערב, תיקי עבודה ומזוודות…

"מהם אני לא אפרד לעולם", היא אומרת…ואכן הם נראים כאילו נקנו רק אתמול… 

למאמר המלא

רוצים שיכתבו עליכם ? צרו עמנו קשר :

צור קשר ראשי ביז-טק
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
מלא את הקוד:מלא את הקוד:
קוד האבטחה שגוי