ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חדשות השבוע בלשכת המסחר ירושלים 19/2/17

slider

חדשות השבוע בלשכת המסחר ירושלים 19/2/17

חדשות השבוע בלשכת המסחר ירושלים  ....על ועידת העסקים ה- 9 לעסקים קטנים ובינוניים  ....על השקת חטיבת היועצים העסקיים... על הקמת קו חם לעסקים בלשכת המסחר לדיני עבודה ופיתוח עסקי ..... על הקמת מרכז חדש למימון עסקי ....על הקשרים העסקיים הבינלאומיים החדשים של הלשכה ... ועוד... 

על כל מה שקורה בלשכת המסחר תוכלו לקרוא כאן ב
פורטל ביז-טק, אשר נותן במה לשת"פ עם הלשכה.  
לפרטים נוספים ולבקשת הצטרפות לפעילויות השונות -  צור קשר 


ועידת ישראל ה-9 לעסקים קטנים ובינוניים SMB 2017, יוצאת לדרך !

ועידת ישראל לעסקים קטנים ובינוניים ה- 9 של איגוד העסקים יוצאת לדרך, יחד עם שותפים לעשייה במגזר העסקי וביזומו של דרור אטרי נשיא לשכת המסחר ירושלים. הועידה הידועה כאירוע הכלכלי החשוב והיוקרתי ביותר של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, מפגישה את העצמאים העסקים הקטנים והבינוניים, בכירי המשק, הכלכלה והמדינה, שרים ורגולטורים, לצד חברי הסגל הדיפלומטי, אנשי עסקים ואנשי אקדמיה מהשורה הראשונה, ומייצרת מפגש נטוורקינג מהגדולים בישראל ומעמידה כלים ופתרונות יישומיים, רעיונות והשראה לפריצות דרך עסקיות.
לפרטים נוספים צור קשר 

sliderנפתחה ההרשמה ל"חטיבת היועצים העסקיים" של לשכת המסחר ירושלים

"חטיבת היועצים" החדשה מוקמת בימים אלה ע"י הנהלת לשכת המסחר של ירושלים. את המהלך מובילה יו"ר חטיבת היועצים אסתר דיאמנט חיימוביץ, מייסדת ובעלים של פורטל ביז-טק לעסקים וניהול. המטרה היא להוות את אחד התהליכים המרכזיים, אשר יפעלו לטובת קהילת העסקים . החטיבה תעמיד נבחרת איכותית ומקצועית של יועצים לרשותם של כלל העסקים , בכל התחומים והענפים, כולל , תכנון עסקי , אסטרטגיות שיווק , ייעוץ פיננסי, ליווי מול בנקים , גיוס כסף, וקרנות , כתיבת תוכניות עסקיות , ייעוץ משפטי , עבודה ביטוח ופנסיה. יועצים אשר מעוניינים להגיש בקשה להיכלל במאגר היועצים של החטיבה מוזמנים למלא טופס בקשה
לפרטים נוספים ולבקשת הצטרפות -  צור קשר 

YUTZ-S


הוקם קו חם לסיוע לעסקים - בלשכת המסחר ירושלים

נמנעים מחשיפה פלילית ויישום כספי, לדעת מה מותר להימנע מהאסור....
אגף האכיפה של משרד הכלכלה עורך ביקורות פתע אצל עסקים, במטרה לאכוף את חוקי העבודה. 
האגף ליחסי עבודה וממשל בלשכת המסחר, מעמיד בימים אלה מרכז מידע לעסקים בתחום דיני עבודה ופיתוח עסקי.
לשכת המסחר כאן בשבילך!
לפרטים נוספים צור קשר 

KAV-HAM

 לפרטים נוספים צור קשר 

מעמיקים את הקשרים הבינלאומיים 

החטיבה הבינלאומית של לשכת המסחר ירושלים , בראשותו של מר חיים לוין , מעמיקה את הקשרים העסקיים הבינלאומיים .
שר התיירות חה"כ יריב לוין – Yariv Levin: " מדינת ישראל מברכת על העמקת הקשרים בין לשכת המסחר ירושלים לפיליפינים, תקוותי כי כנס זה יהיה אבן דרך לשגשוג התיירות והצמיחה הכלכלית בין המדינות."שר התיירות חה"כ יריב לוין – Yariv Levin קידם בברכה את המשלחות שהגיעו לכנס התיירות IMTM 2017, ואת קונסול הכבוד של הפיליפינים שמעון וינבוים ובכירי משלחת הפיליפינים. נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי עדכן את השר בדבר פעילות הלשכה עם שגרירות הפיליפינים בישראל Philippine Embassy in Israel והשגריר ניהאל ג. אימפריאל, הנספחת הכלכלית של שגרירות הפיליפינים בישראל Judy Boydon Razon (ג'ודי ב. רייזור) ובכירים נוספים בשגרירות הפיליפינית בארץ, וכן, אודות פגישתו עם סגן שר התיירות של הפיליפינים, בניטו בנגזון. השר בירך על מערכת היחסים החמה שנרקמה בין ירושלים לפיליפינים וכן את קונסול הכבוד של הפיליפינים שמעון וינבוים על השותפות היפה והביע תקוותו כי כנס זה יהיה אבן דרך לשגשוג התיירות והצמיחה הכלכלית בין המדינות. 
לפרטים נוספים צור קשר 

IMTM-PHILIPIN

 בתמונה : קונסול הכבוד של הפיליפינים שמעון וינבוים, שר התיירות חה"כ יריב לוין, נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרי, קונסול הכבוד של הפיליפינים שמעון וינבוים.

 לשכת המסחר הקימה מרכז למימון עסקי 

לשכת המסחר ירושלים ומט"י ירושלים הקימו את "המרכז למימון עסקי " שבסיס פעילותו הינה ללא מטרת רווח. המטרה המרכזית היא לתת הכוונה לעסקים הקטנים והבינוניים בנוגע לאפשרויות האשראי המתאימות להם, ולהעמיד לרשותכם שירותי סיוע בגיוס הלוואות ייחודיות לעסקים ממגוון רחב של קרנות מימון. השירות הינו ליווי בגיוס אשראי מקרנות מימון ממשלתיות, בנקאיות, ציבוריות ופילנטרופיות. כולל התאמת ההלוואה המתאימה לעסק שלכם בתנאים הטובים ביותר והבטחה לשירות מהיר, יעיל ומקצועי ביותר. 
מה כולל השירות: * גיוס הלוואות באמצעות קרנות שונות, בינהן:קרן בערבות מדינה/ קרן פועלים לעסקים- היקף מימון עד 500 א' ₪/ 8% ממחזור המכירות, הגבוה מבניהם. • קרנות הסוכנות היהודית- עד 350 א' ₪ לטובת הרחבת הפעילות העסקית.האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית- הלוואות ללא ריבית עד 90 א' ₪ .• הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים עד 8 מיליון.- ריבית אטרקטיבית, - בטחונות נמוכים, - תנאי פריסה נוחים - תקופת גרייס*. כתיבת תכנית עסקית למטרות שונותתכנית עסקית למשקיע • תכנית עסקית לפיתוח • בדיקת כדאיות השקעה הערכת שווי לעסק/ חברה עבור מכירה/ רכישה על ידי צד ג'.
לפרטים נוספים צור קשר 

MIMUN

 

 

בעלי עסקים, יועצים עסקיים, וספקי שירותים מוזמנים להצטרף ללשכת המסחר ירושלים 

צור קשר לשכת המסחר ***********
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
מלא את הקוד:מלא את הקוד:
קוד האבטחה שגוי
"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":{"1":0},"12":0}">
צור קשר לשכת המסחר ***********
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
מלא את הקוד:מלא את הקוד:
קוד האבטחה שגוי
 

 


 

 

 

 

 ***נמנעים מחשיפה פלילית ויישום כספי, לדעת מה מותר להימנע מהאסור***

 
אגף האכיפה של משרד הכלכלה עורך ביקורות פתע אצל עסקים,
במטרה לאכוף את חוקי העבודה.
האגף ליחסי עבודה וממשל בלשכת המסחר, מעמיד בימים אלה מרכז מידע לעסקים בתחום דיני עבודה ופיתוח עסקי.
 
אנחנו כאן בשבילך,
*לפרטים ראה במודעה המצורפת.