ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

הטריבונה רכילות עסקית 6/04/17

השבוע בטריבונה: רכילות עסקית · 6.4.17

 

ועוד.. מופעים, תערוכות ומפגשים אישיים ...
כל מה שרציתם לדעת על מ"אחורי הקלעים של עולם העסקים", תראו במדור טריבונה של tlvtimes כאן באתר ביז-טק.

בלה דיאמנט , TLV TIMES  
*לכתבות טריבונה קודמות

 

טריבונה – 6.4.17

 

1

 

כל מי שהזדמן לאזור מרינה הרצליה, הרגיש שהגיע לאירוע נוצץ עם אבק כוכבים כמו לטקס האוסקר הפחות. שטיחים אדומים נפרשו לכבוד כ-30 משלחות של אמנים המייצגים את המדינות, שמשתתפות השנה בתחרות האירוויזיון. במקום נכחה תקשורה בינלאומית, לשידור התלבושות המיוחדות והאווירה שמסביב.שירי אירוויזיון מכל הזמנים שימשו כמוזיקת רקע, כאשר גלית גוטמן מנחה את האירוע, שקיבץ אליו הרבה מאוד אנשי תרבות ואמנים מהביצה המקומית. את ביקור האמנים הפיקה טלי אשכולי, ואילו החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה, לקחה על עצמה את הפקת הערב המיוחד.הגיעו ראש העיר משה פדלון עו"ד יונתן יעקובוביץ יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה, המוזיקאי קובי אושרת, אדמינס באגדונאס שגריר ליטא, ברברה סוסניק שגרירת סלובניה, ננסי ברנדס, ורבים אחרים.תחרות האירוויזיון תתקיים השנה בפעם ה- 62 בקייב, שבאוקראינה ויצפו בה מעל 200 מיליון צופים, בשידור חי מאירופה, מאוסטרליה, מארה"ב וממדינות נוספות ברחבי העולם.  

 

2

 

השבוע השיקו עיריית תל אביב-יפו וחברת אתרים ויפו העתיקה, את מסגרת הצילום הענקית הראשונה בישראל, שמצטרפת למסגרות דומות ברחבי העולם: ניו זילנד, דובאי, ארה"ב, דרום אפריקה ועוד.המסגרת ממוקמת על טיילת מפרץ שלמה ביפו העתיקה, אל מול נופם המרהיב של חופי תל אביב-יפו, ומזמינה את המבקרים להנציח את עצמם בדרך מקורית, בהשראת הרשתות החברתיות. את המסגרת חנכו ראש עיריית תל אביב- יפו, רון חולדאי ומנכ"ל אתרים ויפו העתיקה, ירון קליין שהצטלמו גם עם הפסלת אילנה גור תושבת יפו העתיקה.ראש עיריית תל אביב יפו, רון חולדאי: "חלון הזדמנויות נוסף לתיירים, תושבים ומבקרים ללכוד את יופיה של העיר אל מול חוף ימה הנפלא, ולהעביר הלאה לחברים ברחבי הרשת בארץ ובעולם."

 

3

 

חתן פרס בראשית, הכנר הישראלי-אמריקאי יצחק פרלמן, הכריז על החברה למתנ"סים הארצית כאחד מהארגונים שנבחרו לקבל מענקים בסך כולל של 2 מיליון דולר, לטובת פיתוח תיאטרון מונגש רב-נכותי. הפרס בסך מיליון דולר שניתן לפרלמן על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, ביחד עם מיליון דולר נוספים שגייס לטובת התחרות, נועד לקדם פעילות תרבותית של בעלי מוגבלויות בישראל, במסגרת תחרות רוח ללא מגבלות. פרס בראשית הוא שותפות ייחודית הכוללת את משרד ראש הממשלה, קרן פרס בראשית ואת משרד יו"ר הסוכנות היהודית לישראל. הפרס על סך מיליון דולר הוענק השנה לפרלמן בזכות תרומתו לחברה כמוזיקאי וכמחנך, ועל פעילותו למען בעלי צרכים מיוחדים ועל נאמנותו לערכי העם היהודי. הטקס נערך במשרד ראש הממשלה בירושלים.

 

4

 

לרגל חג הפסח וציון שנת ה-50 לאיחוד ירושלים, חנך השבוע שר השיכון והבינוי האלוף יואב גלנט, פרוייקטים ואתרים חדשים ברובע היהודי, לטובת קהל המבקרים ברובע, בהשקעה של מיליוני שקלים. בטקס החגיגי השתתפו שר השיכון והבינוי אלוף  במיל' יואב גלנט, מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי, מנכ"ל עיריית ירושלים אמנון מרחב, חבר הנהלת העיר ומחזיק תיק המינהלים הקהילתיים רו"ח משה ליאון, יו"ר החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי עו"ד מוטי רינקוב, מנכ"ל החברה לשיקום ופיתוח הרובע הרצל בן ארי, אישים מתחום התיירות וחברי דירקטוריון. התיירים והמבקרים ברובע היהודי ייחשפו לראשונה במהלך חוה"מ פסח לקשת הביזנטית המקורית אשר חיברה את מרכז העיר הביזנטית אל הקארדו. בנוסף חשף גלנט את הפסיפס הרביעי בפרוייקט ירושלים של פסיפס - פרויקט אמנותי המבוסס על ציוריו של האמן דודו הראל המוצג ברחבת הקארדו הסגור הממחיש את חיי השוק והמסחר בירושלים בתקופה הביזאנטית. מהפסיפסים ניתן להנות גם בשעות הערב הודות לתאורה ייחודית המוצבת ברחבת הקארדו המקורה. עוד נחנך באירוע מרכז ההסברה לתייר ברובע שהוקם בתוך אתר ארכיאולוגי ששימש בימי בית שני כמקווה טהרה, ולאחר מכן הוסב לבור מים ביזנטי.

 

5

 

דניאלה אלרון מנכ"לית עמותת שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הותיק, פועלת במרץ בחיפוש אחר פתרונות עבור בני הגיל השלישי וביחד עם שלמה וול יו"ר העמותה שילה, נפגשה עם ח"כ איציק שמולי, יו"ר שדולת הגימלאים בכנסת.בפגישה דנו השלושה בחסמים מובנים בחוק הסיעוד, חסמים אשר מונעים מאזרחים וותיקים רבים מאד, ליהנות מסל השירותים המקיף של מרכז היום, הכולל הסעות מהבית, ארוחות, פעילויות פנאי ותרבות ואף טיפולים פרא רפואיים.עמותת שילה שמפעילה בחיפה ארבעה מרכזי יום לאזרחים וותיקים, קהילות תומכות, שירותי טיפול בבית ומרכז רב שירותים לניצולי שואה, חרתה על דגלה לשפר את השירותים ברמה המקומית והארצית עבור האזרחים הוותיקים. "אין עוד שירות מקיף כזה בקהילה" ציינה מנכ"לית שילה, דניאלה אלרון. "אלא שכיום נדרשים המבקרים לשלם בנוסף דמי השתתפות עצמית, ואנו פועלים בנושא".

 

6

 

השבוע התקיים טקס הסרת לוט בשביל האופניים רמון ביער להב, בהשתתפות שר התיירות יריב לוין, ראש מועצה אזורית בני שמעון סיגל מורן ומנכ"ל קק"ל הנכנס, אמנון בן עמי.ראש מועצה אזורית בני שמעון, סיגל מורן אמרה שזו דוגמה אחת מיני רבות לשיתוף הפעולה הפורה והמוצלח, בין המועצה לבין קק"ל ומשרד התיירות, והיא מודה לשר התיירות על השקעת מאמץ רב בפיתוח תחום התיירות בנגב בכלל, ובבני שמעון בפרט.

 

7

 

יוסי ירקוני, לשעבר סמנכ"ל בבנק מזרחי טפחות, אשר ייסד והקים את האפליקציה הפנסיונית "רובין הוד", חגג את החלטת המדען הראשי להשקיע באפליקציה זו סך של  1.2 מיליון דולר מהרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. רובין הוד הינו סטארט אפ ישראלי, המציע לראשונה פתרון מהפכני ופשוט שמבוסס על אלגוריתם ייחודי לתכנון, ניהול ושדרוג כספי הפנסיה, הביטוח והחיסכון. האפליקציה אוספת עבור המשתמש את כלל נתוני הפנסיה שלו, בעזרת המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר, ומנפיקה עבור המשתמש, בלחיצת כפתור, את מצבו הפיננסי, בממשק נוח, תוך הצעות לחסכון מידי המגיע לעשרות ואף מאות אלפי ₪ לכל לקוח. את הרובוט, שפיתחה רובין הוד, הפועל במכשירים ניידים, מנחה אלגוריתם רב ממדי המשווה את ההצעות הקיימות בשוק לצרכיו האישיים של המשתמש. הרובוט הוא אובייקטיבי, נטול אינטרס והנתונים בו מתעדכנים באופן שוטף.

 

8

 

היכל הקרח ice peaks  בחולון התמלא השבוע עד אפס מקום במעריצות ומעריצים של הכוכבת הצעירה נעה קירל, שהגיעה להיכל בליווי צמוד של אחיה.נעה הקדישה את מלוא תשומת הלב למריצים הנרגשים, הצטלמה סלפי וכמובן החליקה לצידם. קירל הפגינה שליטה לא רעה על משטח ההחלקה, אחרי שנעזרה בקצת בהתחלה בצוות המקומי.פסח 2017 בהיכל הקרח נפתח במפגש המעריצים עם קירל, וימשיך בשלל פעילויות לכל המשפחה, לאורך כל ימי החג.

 

9

 

רשת האופנה המובילה לנשים ולצעירות GONG פתחה סניף נוסף במתחםBIG FASHION באשדוד, המצטרף לסניפים נוספים ברחבי הארץ. הבעלים שרון בצלאל, יוגב ביטון, ארז נס ויוסי יחזקליאן אירחו אלפי אורחים לרגל פתיחת הסניף הגדול המשתרע על 450 מ"ר. בין האורחים שחלקו כבוד: עדן סבן, נטלי דדון, שי מיקה, אדל בספלוב, קים אקפי, אנה זאק, מריה דומארק ואנשי עסקים רבים. האורחים נהנו ממתחם VIP מפנק כאשר ההפתעה הגדולה הייתה הדוגמנית נטלי דדון, אשר כיהנה על תקן הדי ג'יי, והרקידה את כולם עד לשעות הקטנות של הלילה.

 

10

 

רשת שילב השיקה השבוע את קולקציית האופנה לקיץ 2017 במיני תצוגת אופנה, באווירה אביבית וחגיגית.על השטיח האדום, בחנות שילב בנמל תל אביב, צעדו ההורים לצד ילדיהם וזאת לצלילי הגלים וניחוחות האביב.צעדו עם ילדיהם: אסי ישראלוף ובתו ירדנה בת ה- 5 , לירז צרכי וביתה ג'ון בת ה- 3.5 , מיכל אמדורסקי ובתה ארייה בת השנתיים, מיכל ינאי ובנה יהלי בן ה 6. ג'קי אזולאי ממאסטר שף הגיעה עם בנה עילי שחוגג כבר חודש. עוד הגיעו להתרשם מקולקציית הקיץ החדשה:שני כהן ומלי לוי. בין הפריטים שהושקו קוקלציית ספורטי, קולקציית בגדי חג ועוד.

 

11

 

באווירת רוח האביב וההתחדשות של חג הפסח, החליטו בדיור מוגן של פאלאס תל אביב ופאלאס רעננה, לפנק את דיירות הבית וגם לתרום לקהילה. השבוע נפתחו עמדות מיוחדות ברחבי הבית, למניקור פדיקור ופינוקים אחרים, שהוקמו על ידי עמותת NAILIT.NAILIT הוא עסק חברתי לפדיקור ומניקור אקספרס, שהוקם במטרה לקדם עצמאות כלכלית של אימהות צעירות, ולשלבן בשוק העבודה. צוות העובדות בוגרות הכשרה מקצועית מהמתקדמות בארץ, עברו תקופת התלמדות שאפשרה להן להגיע לרמת מומחיות, ותודעת שירות גבוהים במיוחד. התוכנית החברתית פועלת בשיתוף עם "עמותת עלם", והיא כוללת מתן כישורי עבודה בסיסיים, הכשרה מקצועית בתחום טיפוח הציפורניים, התמחות, ליווי סוציאלי, תעסוקה בשכר, תמיכה והעצמה אישית בדרך לעצמאות כלכלית.

 

12

 

ביום שישי בצהריים התחתן ב"ימה – בית אירועים על הים", רועי אלמוג שהוא גם בנה של חדווה אלמוג, סגנית ומ"מ של ראש עיריית חיפה עם 400 האורחים שבאו לעשות שמח, ונהנו מבר קוקטיילים  ושייקים משובח וכמובן תפריט עשיר.לחתונה הגיעו החברים של הזוג הצעיר ושל הורי הכלה, וכן חברים של אם החתן חדווה אלמוג מכל המעגלים השונים של הקריירה בצבא ובנעמת.בין האורחים נצפו: שר האוצר משה כחלון, יונה יהב ראש עיריית חיפה ורעייתו פרופ' רבקה יהב, מנכ"ל העיריה גדי מרגלית, חברי מועצת עיריית חיפה, ג'קי וואקים גזבר העירייה, יו"ר ועד עובדי העיריה מר משה מזרחי, דני נישליס מרדיו חיפה, השופטת בדימוס בלהה גילאור ובן זוגה, יעקב שחם מנכ"ל ידיעות חיפה, ד"ר רופא מנהל בית חולים בני ציון, ד"ר אליאס טובי מנהל בית חולים איטלקי ורעייתו, ברכה ואברהם בריל, הבעלים של קונדיטוריית שני רמי כהן ורעייתו, ועוד רבים אחרים.

 

13

 

השבוע נערכה הגאלה החגיגית של ההצגה "שני קוני למל", של תיאטרון יידישפיל בצוותא בת"א. בגאלה נכחו יעקב בודו, אמיתי קדר ושאר שחקני ההצגה, הבמאי אלכסנדר האוסווטר, מנכ"ל התאטרון ששי קשת ובת זוגו השחקנית יונה אליאן, מנכ"ל התיאטרון זליג רבינוביץ, יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון יידישפיל יפה ויגודסקי, יו"ר הועד המנהל של תיאטרון יידישפיל גבי לסט, הסופר והמשורר משה סחר שתרגם את המחזה לעברית, יאיר גרבוז, מרים זוהר, לאורה ריבלין וגדליה בסר, שרגא ברוש יו"ר איגוד התעשיינים, עו"ד אמנון זכרוני ובת זוגו, עירונה טייק, עו"ד יורם שפטל, אופירה נבון, עפרה מנור, שמואל עצמון, אפרים סידון, יגאל רביד, עודד שחר ודוד קריבושי.המחזה "שני קוני למל" מתרחש בעיירה יהודית קסומה המאוכלסת ע"י קונילמל ושאר הדמויות האהובות מהסיפור, בחיפושן אחר זהות ואהבה. ההצגה בכיכובם של יעקב בודו, אמיתי קדר, יהונתן רוזן, טרייסי אברמוביץ, הילית דייטש-שני, ישראל טרייסטמן, אירמה סטפנוב, אנדריי קשקר וניב שפיר.

 

14

 

אופל השיקה רשמית את הסניף חיפה בכתובתו החדשה הממוקם באזור התעשייה בעלי מלאכה 1.עשרות מוזמנים, בהם בכירי אופל העולמית, התייצבו בסניף החדש, והרימו כוסית לאחל בהצלחה. ביניהם: עתליה שמלצר נשיאת קבוצת שלמה החזקות, אסי שמלצר יו"ר שלמה החזקות, חזי שייב מנכ"ל אופל ישראל ונציגי החברה שהגיעו לסיור התרשמות בישראל וכיבדו בנוכחותם: ויליאם ביל מוט, מנהל הפעילות הבינלאומית של אופל, ומייקל בורקהרט המנהל מכירות בינלאומי.הסניף, שבנייתו ארכה כשנה, ממוקם באזור התעשייה של העיר חיפה, ומשתרע על שטח של כ- 400 מטר.הסניף בחיפה הינו חלק מ - 9 הסניפים הקיימים של אופל, בערים השונות ברחבי הארץ.

 

15

 

נעמן גרופ, בהובלת הפרזנטור והיועץ הקולינארי השף אסף גרניט, יוצאת בקמפיין פרסומי לקראת חג הפסח, בהיקף של מעל מיליון ₪ שכותרתו "ערוכים לחג".הקמפיין החדש מתמקד בסדרת מחבתות וסירי איירון ספריי של נעמן, המקצרת את זמן הבישול והטיגון ובקולקציה החדישה של כלי האירוח וההגשה.  במסגרת הקמפיין מציעה נעמן עד 50% הנחה על סירים ומחבתות, וכן מבצע 1+1 חינם על מגוון כלי מטבח והגשה בחנויות הרשת.הקמפיין הינו ארצי ובהיקף נרחב, וכולל חסויות בטלוויזיה, קיר שילוט באיילון, תשדירי רדיו בפריסה ארצית וסרטונים בדיגיטל וברשתות החברתיות.

 

16

 

המותג היוקרתי  yoffi, המציע מארזים קולינאריים ייחודיים בטעמים ישראליים, המיועדים בעיקר לחו"ל, יימכר בקניון החדש והיוקרתי של גינדי, שנפתח בתל אביב בשבוע שעבר.במסגרת זו, הגיעה מנהלת המכירות של yoffi ישראל, הגב' מיכל גוזלן זלצמן, לעמדת המכירה כדי לוודא שכל המארזים עומדים בתקן, שהינם כשרים לפסח, ושניתן לשלוח אותם עוד היום למשפחה ולחברים בחו"ל.

 

17

 

המנטור העסקי והאסטרטג המפורסם מארה"ב טים קלי, הגיע בשבוע שעבר להתאחדות התעשיינים, להרצאה מיוחדת בפני תעשייני איגוד המזון, זאת במטרה ללמד אותם כיצד לרתום את עצמם כמנהלים ואת צוות העובדים, להשגת מטרות הארגון. בין מקבלי העצות, היו בכירי תעשיית המזון בישראל: מנכ"לית יוניליוור ענת גבריאלי, יו"ר איגוד המזון בהתאחדות ובעלי ויסוצקי, שלום זידלר ומנהלת איגוד המזון בהתאחדות, עו"ד גליה שגיא.

 

18

 

בשבוע שעבר התקיים באקדמיה הקולינרית בולטהאופ אירוע חגיגי של המותג הצרפתי LE CREUSET, הנחשב למוביל בעולם בתחומי האפייה והבישול. באירוע צוינה פתיחת החנות החדשה במרכז שוסטר, והוצגה קולקציה חדשה של כלים לקראת פסח. ג'ייסון קירק מהנהלת החברה בצרפת, סיפר על היסטורית המותג וכוחו בעולם. אל האירוע הוזמנו והגיעו שפים רבים ביניהם דייויד פרנקל ממסעדת פרונטו, גיא גמזו ממסעדת ARIA וכוהנת ספרי הבישול רות סירקיס. נוכחו גם אפרת פלד, מנכ"לית LE CREUSET ישראל והשף אבנר לסקין, ראש הסגל הקולינרי באקדמיה של בולטהאופ.

 

19

 

השבוע השיקה רשת חנויות באקלס למוצרי עור אופנתיים, את קולקציית אביב קיץ 2017.האירוע התקיים בצהרי היום, בבר חצר תל אביבי בו הציג בעל המותג גלעד שגב למוזמנים, את שיטות העבודה הייחודיות של החברה באמצעות עמדות עבודה, עם בעלי מקצוע שיצרו פריטים שונים מעורות. לקראת השקת הקולקצייה, יוצאת בקאלס בקמפיין חדש וייחודי בעל הסלוגן:  SKIN TO SKIN (עור על עור), בו השתתפו אנשים שעל עורם אין שום דבר, מלבד מוצרי העור האיכותיים של באקלס.למותג מגוון תיקי נשים וגברים המעוצבים להפליא, נוחים ואיכותיים  כמו ליין של מוצרי עור מגוונים.

 

20

 

במועדון איני ברחוב רוטשילד בתל אביב, הושקה השבוע קולקציית בגדי הגברים, של המותג האמריקאי הידוע אוריג'ינל פינגיווין, שנחת בימים אלה בישראל. ארחו את המוזמנים הרבים המנכ"ל העולמי שהגיע במיוחד להשקה טוני אספון, מנהל המותג זאב ינקלוביץ  וסמדר נחמיה סמנכ"ל השיווק, לצד מיצג אנושי של 30 דוגמנים, אשר הציגו לראשונה את קולקציית אביב-קיץ 2017 החוזרת אל שורשיה האותנטיים שבאו מן התרבות האמריקאית - אורבאנית.מקור השראה נוסף לקוח מעולם הספארי הבא לידי ביטויבעזרת הדפסי בעלי-חיים, צמחייה וצבעוניות אפריקאית. לחברת פינגווין האמריקאית 1250 נקודות מכירה ו-99 חנויות ברחבי העולם: בארה"ב, מרכז ודרום אמריקה, אירופה, הודו והפיליפינים.

 

21

 

השבוע הושקה ברחוב דיזנגוף 127 בתל אביב חנות הנעלים היוקרתיות "דנילו", במקומה של חנות מיקולינסקי המיתולוגית. לרשת בבעלותו של דניאל זגורי בן ה-35 עוד שתי חנויות: האחת בדיזנגוף 139 והשניה בשיינקין 14 בת"א. במקום מגוון רחב של נעליים מסוגננות ואיכותיות במחירים נגישים לצרכן ומתאימים לכל כיס, כאשר האסטרטגיה היא affordable chic (שיק בר השגה).הרשת שהוקמה בשנת 2008 , מרכזת מותגים בינלאומיים שונים תחת קורת גג אחת לנשים ולגברים. בימים אלו המותג שוקד על קולקציה משלו, אשר תהיה קולקציית הבית של דנילו לצד המותגים הבינלאומיים.

 

22

 

שר הכלכלה האיטלקי קארלו קלנדה, יחד עם ורג'יליו צ'רוטי ראש תחום פיתוח עסקי בקבוצת פיאט קרייזלר, פרנצ'סקו טאלו שגריר איטליה בישראל ועומר לוי, משנה למנכ"ל בקבוצת סמל"ת, וגיל דנקנר יו"ר קבוצת דור, הגיעו למתחם הבורסה בתל אביב, להתרשם ואף יצאו לנסיעת מבחן בFIAT 500 M15 , פרי שיתוף פעולה ייחודי בין קבוצת פיאט קרייזלר (המיוצגת בישראל ע"י סמל"ת) וקבוצת דור. שיתוף הפעולה העסקי הוא ייחודי וראשון מסוגו, בין יצרנית רכב עולמית מובילה לבין תעשייה ישראלית מסורתית. החברות ממשיכות בפיתוח משותף, על מנת להציע פתרונות של טכנולוגיות דלק חלופי מבוסס מתנול.

 

23

 

בליל סדר פסח הקרוב תקיימנה עמותת רעות ועיריית תל אביב, סדר לכ-100 קשישים שאין להם היכן לקיים את מצוות החג. הסדר יתקיים במועדון לאזרח הותיק ע"ש מיטשל, בו מתנדב במהלך השנה מנחה המירוץ למיליון רון שחר, שיגיע לבלות את ליל הסדר עם משפחתו והקשישים, והוא אף התנדב למלצר במהלך הערב.

 

24

 

השבוע הגיעו למעלה מ-5,000  איש מקיסריה ומהיישובים לאירוע ההשקה החגיגי של המרכז המסחרי החדש C-Center, שהקימה "החברה לנכסי קיסריה" בקיסריה. את הסרט גזרו גיא סברסקי ס/יו"ר קרן רוטשילד קיסריה, מיכאל כרסנטי מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף כרמל, ורן אלישע סמנכ"ל החברה לנכסי קיסריה. באומנותי סטטיק ובן אל נשתנו הופעה מחשמלת, והרקידו את הנוכחים. המרכז המסחרי החדש המשתרע על פני שטח של כ-3,000 מ"ר יבטיח חווית קנייה אטרקטיבית, ויהווה מוקד בילוי הן לתושבי קיסריה והן לתושבי היישובים השכנים.

 

25

 

רשת קסטיאל AS IS הארצית השיקה השבוע את סניף הקונספט החדש שלה בחוצות המפרץ. במסגרת האירוע התקיימה הרצאתם של יהושע קסטיאל האב ודפנה קסטיאל בתו שהינה מעצבת הבית, על מגמות העיצוב וההשראות לפיתוחם של טרנדים וקולקציות הריהוט במקום. נצפו בין האורחים האדריכל עודד שטרן, מעצבת הפנים שירלי בר, האדריכלית דורית ג'יני, המעצבת יהודית ממטבחי "סמל", איש העסקים משה אלול ועוד. חנויות הקונספט קסטיאל AS IS  הוקמו במטרה ליצור רהיטים שיתבססו על הניסיון האיכות והעיצוב של המותג הותיק "קסטיאל", אך מיוצרים בסדרות ומידות קבועות במחירים מצוינים ונגישים לקהל הרחב. הסניף בחוצות המפרץ משתרע על כ - 800 מ"ר ועוצב על ידי מעצבת הבית דפנה קסטיאל.

 

26

 

לאחר שהתקרבה צעד נוסף לזכייה באליפות המדינה בכדורגל, אלונה ברקתנשיאת הפועל באר שבע הגיעה לפרגן לאלופי המחר בטקס הענקת מלגות לספורטאים צעירים ע"ש צחי פישביין מטעם הטוטו. הגיעו לברך יו"ר הטוטו יוסי פילוס, מנכ"ל הטוטו איציק לארי, חמי פרס והמדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי ששיתפה מניסיונה בדרכה להצלחה את מקבלי המלגות, הזוכים הצעירים.

 

27

 

ברשת המסעדות BBB יודעים לשמור על המסורת ורגע לפני חג הפסח, טסו מנהלי וזכייני הרשת לסיור קולינארי בברצלונה, סיור ששילב הנאה קולינארית  ולימודים. משלחת של כ- 70 איש, ביניהם חברי הנהלת ובכירי רשת BBB יחד עם זכייניה,  בראשם אהובה תורג'מן, רון שולמן וירון ישראל – מבעלי הרשת ומורן פלשנר – סמנכ"ל רשת BBB, טסו לברצלונה לסיור קולינרי שנמשך 3 ימים.הסיור שילב טיולים באתרי התיירות המפורסמים של העיר, וכיאה למשלחת של זכייני רשת מזון, כלל הסיור ביקור במסעדות הטובות ביותר בעיר. בדומה לשנה עברה, נבנה לוגו ייעודי לטיול אליו נחשפו הזכיינים כשבוע לפני הנסיעה. בהגיעם לעיר ולאורך כל המסע, דאגו להפתיע את הזכיינים וניתן היה להיתקל בלוגו במגוון מקומות, יעדים, פעילויות ומוצרים.

 

28

 

בשישי האחרון אדל בספלוב השיקה חנות פופאפ חדשה, במתחם התחנה: מיזם שלה עם אתר האופנה "LOOK LIKE", בו הפכה לאחרונה לשותפה וגם באופן טבעי לפרזנטורית. מגיעים לפרגן הסוכן הצמוד יריב נתי והצמודה שלו דנה רון, וגם רוית אסף, המגלה שיש לה יחוס משפחתי לאחד מבעלי אתר האופנה. עשרות מעריצותיה של אדל גדשו את המקום, וזכו ממנה להסברים מפורטים על הקולקצייה והפריטים שהיא בחרה להציג.

 

29

 

הדוגמנית המובילה שירלי בוגנים, נבחרה להמשיך עונה נוספת, חמישית במספר כפרזנטורית של רשת אופנת הנשים "דיסקרט". בוגנים נבחרה להוביל את הרשת לראשונה בשנת 2015 וכיכבה כבר במספר קמפיינים של הרשת, המובילים את המסר כי כל אישה, בכל גיל, יכולה למצוא פריט המתאים לה.רשת אופנת הנשים דיסקרט המונה כ-60 סניפים בפריסה ארצית, מציעה קולקציית נשים טרנדית ואופנתית לכל הגילאים. כמו כן, מציעה הרשת מגוון אקססוריז טרנדיים, בגדי חוף ועוד.

 

30

 

שייע פייגנבוים, הכוכב הגדול של גולסטאר, מאמן הכדורגל ושחקן העבר האגדי, נערך לעונה החדשה של גולסטאר, ולצורך כך הגיע עם רעייתו מלכה לחנות סאקוני ברמת גן, כדי לחדש את הקולקציה לקראת . טיפלו בהם כמו בסופר סטאר אמיתי, חמדה בראון מבעלי סאקוני ותומר בראון מצוות החנות.

 

31

 

בשיכון ובינוי ובמועצה לבנייה ירוקה כבר סופרים שנה שישית שבה מרימים יחד כוסית לכבוד חג הפסח. לרגל האירוע התכנסו מנהלי שיכון ובינוי, אנשי המועצה הישראלית לבניה ירוקה ועשרות נציגי חברות מהענף. מלבד הברכות דיברו שם גם על מבני ציבור מאופסי אנרגיה, דיור אקולוגי וכבישים ירוקים.

 

נוכחו ירון קריסי, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי; אורי בן-פורת, סמנכ"ל קיימות חדשנות ושיווק בשיכון ובינוי; מיכל ביטרמן, יו"ר היוצאת של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה והילה בייניש, מנכ"לית המועצה.

 

31

 

כוהנת הבישול רות סירקיס, מחלוצות התרבות הקולינרית בישראל, הגיעה בסוף השבוע האחרון יחד עם בעלה רפי סירקיס, לביקור ב"מלון מטיילים גשר הזיו". סירקיס נפגשה עם אודי ברקן,  שף ודיאטן קליני, האמון ביחד עם שותפתו לדרך המתכונאית אינס ינאי על מהלך שדרוג ארוחות הבוקר הרשתי,  ושמעה ממנו על תפריט ארוחת בוקר הגלילית החדש, שרקח למלונות הרשת: אוכל טרי, מפנק ובריא מחומרי גלם משובחים. הצטרף לפגישה גם תומר ישועה מנהל תפעולי "מלונות מטיילים".

 

32

 

נציגי 28 מדינות, משתתפי אירוויזיון 2017, נטעו השבוע עצים ב"יער האירוויזיון"  שביער הנשיא (היער משתרע בין צומת שמשו לצומת נחשון) במסגרת אירועי שנת ה-115 לקרן קימת לישראל.האמנים הגיע לישראל למסע פרומו, לקראת התחרות אשר תתקיים בחודש מאי הקרוב בקייב שבאוקראינה.רשימת 28 מדינות שהשתתפו באירוע: אוסטריה, אירלנד, אלבניה, ארמניה, בולגריה, בלגיה, בלרוס, גיאורגיה, גרמניה, דנמרק, לטביה, ליטא, מולדובה, מונטנגרו, מלטה, מקדוניה, נורווגיה, סלובניה, סן מרינו, ספרד, סרביה, פולין, פינלנד, צ'כיה, צרפת, רומניה, שבדיה, שוויץ.

 

יש לכם סיפור מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? צרו עמנו קשר 
זירת הבלוגים של ביז-טק 
 לחצו כאן

 

 

 

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook