ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

מי ומי בעסקים השבוע - מרצים שחובה לשמוע !

 

מרכז המרצים של ביז-טק ( בעל ניסיוון וותק מעל 20 שנה ) 
מרכז את מיטב המרצים המומחים המרתקים
לצפיה במרכז המרצים  

953


מי ומי בעסקים השבוע - נבחרת המרצים שחובה לשמוע !

פז מושקוביץ גן-זך - הרצאה/ מופע מטלטל
סיפור מעורר השראה, המעניק פרספקטיבה מחודשת על החיים. אם אתם רוצים לחיות חיים מלאי משמעות, ההרצאה והספר שיצא בעקבותיה יבהירו לכם שהחיים יפים וקצרים מכדי להשאיר אותם על ניוטרל...”

מחוברת- צופן ליזה " מופע-הרצאה ייחודי ומעורר השראה, מצחיק ועוצר נשימה, על הדרך למנף קשיים ולצמוח מתוך משבר. 
סיפור מעורר השראה, המעניק פרספקטיבה מחודשת על החיים. איך אפשר להתמודד ולנצח למרות התחושה שעולמנו קורס עלינו, כשאנחנו מקבלים בשורות לא צפויות, כשאנחנו נכשלים , כשלפעמים המרוץ האינסופי של החיים פשוט סוגר עלינו?  
מחוברת - צופן ליזה מגולל את סיפור חייה יוצא הדופן של פז. 
בגיל 19 חוותה פז אירוע ששינה את חייה לתמיד – “ילדה’לֶה, הכליות שלך מתו”. מנערה שמחה ותוססת בבוהמה התל אביבית, סטודנטית למשחק שאהבה לבלות וחלמה לכבוש את העולם, היא הפכה לבחורה שנאלצה “לעבוד כל יום כדי לחיות”.מאז עברה פז, המוגדרת כ”נס”, יותר ממאה ניתוחים ובכל יום, ב 27- השנים האחרונות היא מתחברת למכונה כדי לשמור על חייה. בהרצאה ובספר מזמינה אותנו פז אל נבכי נפשה, מהרגעים המאושרים בחייה, דרך המשברים ועד לרגע אחד בו הכול השתנה.פז – ה”מחוברת” – מחברת בספר את הקוראים לצופן שפיתחה וניסחה, “צופן ליזה”, המסייע לאנשים רבים ברחבי העולם להתחבר, להסתכל קדימה, להפוך קשיים להצלחה, לחייך ולשלוט בחייהם. 
ספר מרגש, מטלטל ואמיץ זה,  פז המביאה את סיפורה המרתק ואת תובנותיה, ואמה מריאור, פסיכותרפיסטית הוליסטית, המציגה את נקודת המבט שלה על הסיטואציות השונות ומעמיקה את הסיפור – הספר נקרא בנשימה עצורה, וההרצאה מטלטלת.

להזמנת הרצאה  - צרו קשר

 לרכישת הספר - מחוברת צופן ליזה 

 

PAZ2