ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

טבעות אירוסין “מהיום למחר” בבורסה לתכשיטים

טבעות אירוסין “מהיום למחר” בבורסה לתכשיטים

עונות החתונות היא כעת בעיצומה, וגם תעשיית טבעות האירוסין עובדת במרץ. רשת “הבורסה לתכשיטים” משיקה בימים אלה קולקציית טבעות אירוסין גדולה ומרשימה, של טבעות סוליטר משובצות עם יהלום במרכזן – הכי 2017.

מאת : בלה דיאמנט 

 

עונות החתונות היא כעת בעיצומה, שכן לפי הדת היהודית אסור היה להתחתן בספירת העומר, שזה אומר מערב פסח ועד לשבועות, ושוב אסור יהיה להתחתן במשך שלושת השבועות הנקראים גם "בין המיצרים", שהינם בתאריכים שבין י"ז בתמוז לתשעה באב (11.7 ועד 1.8).

1

 

ולפני החתונה קיים גם מעמד האירוסין, וכל מה שקשור בו, בו מקבלת הכלה המיועדת טבעת אירוסין. לפי המסורת, טבעות האירוסים נענדות על קמיצת יד שמאל. מסורת זו התחילה כנראה בימי הרומאים, שהאמינו שאצבע זו היא ההתחלה של "ונה אמוריס" (וריד האהבה), הווריד שמוביל ללב. ישנן טבעות מזמן האימפריה הרומית ואפילו משנת 4 לספירה, שעליהן סמל של שתי ידיים אוחזות בלב, וכנראה שימשו כסמל לאהבה ומחויבות בין גבר לאישה.

 2

 

רשת "הבורסה לתכשיטים", מהמובילות את ענף התכשיטים בישראל, משיקה בימים אלה את קולקציית טבעות אירוסין גדולה ומרשימה. הקולקציה עוצבה על ידי מעצבי הרשת, בהתאם למגמות האופנה השולטות בעולם התכשיטים, והיא מיוצרת במפעלי הרשת בישראל. קולקצית טבעות האירוסין כוללת מבחר של טבעות סוליטר משובצות עם יהלום במרכזן (יהלומים בגדלים שונים לפי בחירת הלקוח), בעיצובים שונים וגם עם יהלומים נוספים המשובצים בטבעת.

היהלומים הינם באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר, בכל הנוגע לשיבוץ ל-REAL DIAMONDS – יהלומים אמיתיים טבעיים. לכל טבעת יהלום מצורף כרטיס אחריות מיוחד ליהלומים המשובצים בטבעת, ובו תיאור מלא של היהלום, ניקיון, צבע ואיכות שהרשת מתחייבת אליהם.

קיימות גם טבעות בהתאמה אישית: טבעת חדשה לפי מידת האצבע הספציפית של הכלה, ולא טבעת מהמדף אשר הוגדלה/הוקטנה. הטבעות המיוצרות באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר במפעלי הרשת בישראל, עוברות את מבדקי האיכות הקפדניים, וכוללות גם אישור של מכון התקנים הישראלי.

 3

 

ומי שמחליט להציע נישואין מהיום למחר, יכול גם למצוא ברשת טבעת אירוסין "מהיום למחר", שזה אומר גמישות מקסימלית בהזמנות, כולל בטווחי זמן קצרים ביותר.

 לרגל השקת הקולקציה החדשה של טבעות אירוסין - מציעה הרשת 40% על מגוון ענק של טבעות אירוסין בעיצובים שונים.

 

את פריטי הקולקציה ניתן להשיג ב-15 חנויות הרשת ברחבי הארץ ובאתר הרשת www.thebursa.co.il

 4

  

יש לכם סיפור מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? צרו עמנו קשר 
זירת הבלוגים של ביז-טק 
 לחצו כאן

 

 

 

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook