ביז-טק Biz-Tec - מרכז ייעוץ, הדרכה ושיווק לעסקים
ערוץ מדיה - פורטל ספקים B2B - מכללה עסקית 

טריבונה רכילות עסקית 09/11/17

השבוע בטריבונה: רכילות עסקית 

ראש העיר ירושלים ניר ברקת, השיק השבוע את כפרי הסטודנטים החדשים...על האירוע שערך הקונגרס הציוני הישראלי 2017, בסימן 100 שנים להצהרת בלפור ....מי היו  אורחי הכבוד של מכבי תל אביב...מהם הפרויקטים הגדולים בעולם בתחום האנרגיות המתחדשות...על טיסת הבכורה של אל על למיאמי... ערב ההצדעה השנתי לחיילי צה"ל של סניף לוס אנג'לס, במלון 'בברלי הילטון'...על ביקור חברת COTY, החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה בעולם...השבוע נפתח רשמית במרכז ירושלים, המלון הראשון של מותג בתי המלון הבינלאומי ibis מרשת אקור (Accor)...בקומה ה-30 במגדל עזריאלי בשרונה, נפתח השבוע מרכז העסקים החדש של ריג'ס..משלחת חברי קק"ל אוסטרליה (JNF אוסטרליה) המבקרת בישראל ...האירוע שנערך על אניית הפארCelebrity silhouette® המפוארת שעגנה בנמל אשדוד....ועוד ...

כל מה שרציתם לדעת על "מאחורי הקלעים של עולם העסקים", תראו במדור טריבונה של tlvtimes כאן באתר ביז-טק.

 יש לכם סיפור מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? 
ערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק  לחצו כאן

בלה דיאמנט , TLV TIMES  
*לכתבות טריבונה קודמות

הטריבונה 09/11/17 

1

 

מיקי קופל מנכ"ל קופל גרופ, הוזמן להיות בין אורחי הכבוד של מנכ"ל מכבי תל אביב בן מנספורד, במשחק הכדורגל עם אסטנה הקזחית, שהתקיים בנתניה ביום חמישי במסגרת הליגה האירופית. עוד צפו מיציע הכבוד מר Doulat Kuanyshev שגריר קזחסטן בישראל, מר Anvar Saidenov יו"ר לשעבר של הבנק הלאומי בקזחסטן, מר Kairat Akhmetalim יועץ השר בשגרירות קזחסטן בישראל, ודוד לוקסמבורג איש עסקים וקונסול הכבוד של קזחסטן בישראל. בתמונה מימין לשמאל: Kairat Akhmetalim, Anvar Saidenov, בן מנספורד, השגריר Daulet Kuanyshev , דוד לוקסמבורג ומיקי קופל.

 

2

 

ביום חמישי האחרון הגיע שר האוצר משה כחלון לסיור בתחנת הכוח התרמו-סולארית "אשלים", אחד הפרויקטים הגדולים בעולם בתחום האנרגיות המתחדשות, הנמצא ברמת הנגב. לביקור התלווה ראש מועצה אזורית רמת נגב ערן דורון, אשר הציג את הישגי ואתגרי האזור בפני השר. אל הסיור הצטרפו גם מנכ"ל מגלים ערן גרטנר, מנכ"ל נגב אנרגיה דידי פז, יו"ר קרן נוי פיני כהן וסמנכ"ל החשב הכללי נחמיה קינג.

 

3

 

ראש העיר ירושלים ניר ברקת, השיק השבוע את כפרי הסטודנטים החדשים, שיזמה העירייה בשכונת גילה ובתלפ"ז, באירוע פתיחה לא שגרתי, יחד עם עשרות סטודנטים סביב מדורה, בשכונת גילה. ברקת הנרגש שיבח את היוזמה הברוכה וקרא לסטודנטים 'חלוצים'. כפרי הסטודנטים הינם פרויקט דגל של עיריית ירושלים, והוקמו במטרה לחבר בין בוגרי הארגונים השונים כמו מכינות קדם צבאיות, תנועות נוער וכו', לעשייה החברתית בירושלים וכדי להוות עבורם בית בעיר. הכפרים משותפים הן לחילונים והן לדתיים ביוזמת עיריית ירושלים והמנהלים הקהילתיים של גילה ותלפ"ז, ובשיתוף פעולה בין תנועת "בית ישראל' וצעירים במרכז, המרכז האקדמי שלם, בני עקיבא, והקיבוץ הדתי.

 

4

 

ההסתדרות הציונית העולמית קיימה השבוע בבנייני האומה בירושלים, את הקונגרס הציוני הישראלי 2017, בסימן 100 שנים להצהרת בלפור ו- 120 שנה לקונגרס הציוני. האירוע, שהתקיים בהשתתפות מאות אנשים, היה במעמד שר התחבורה והמודיעיןח"כ ישראל כץ, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שר החקלאות ח"כ אורי אריאל, הרמטכ"ל לשעבר רב אלוף בני גנץ, חבר הנהלת הצ"ע מטעם ש"ס אביעד אשורי, ח"כ מטעם מפלגת העבודה איציק שמולי, ראש אגף ההסברה של הליכוד אלי חזן, מזכ"ל התנועה הקיבוצית ניר מאיר, יו"ר החטיבה להתיישבות גאל גרינוולד, מנכ"ל התנועה המסורתית בישראל עו"ד יזהר הס, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל, וראש המחלקה לחינוך בהסתדרות הציונית העולמית סילביו חוסקוביץ.

 

5

 

יו״ר אל על אלי דפס, מנכ״ל אל על דוד מימון, בכירי אל על והקהילה היהודית במיאמי חגגו בסוף השבוע את טיסת הבכורה של אל על למיאמי. האירוע נערך בכפר הגולף Golfstream park והאורחים נהנו מהופעה של שלומי שבת, ולאחר מכן ממסיבה ישראלית במועדון ה"פלאג אין" במקום. חגגו ב"פלאג אין" במיאמי: הקונסול הכללי במיאמי ליאור חייט, איש העסקים בני שבתאי, נשיא הבונדס העולמי ישראל מימון, הרב לאו, יהודית גריסרו סמנ"כלית משאבי אנוש באל על ועוד.

 

6

 

ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) קיים בשבוע שעבר את ערב ההצדעה השנתי לחיילי צה"ל של סניף לוס אנג'לס, במלון 'בברלי הילטון', אליו הגיעו כ-1,200 אורחים מארצות הברית ומישראל. את הערב המרגש אירחו כמדי שנה שריל וחיים סבן, אשר הצליחו לגייס לאירוע את צמרת הוליווד והקהילה העסקית בארה"ב. באירוע לקחו חלק 17 חיילים ממגוון יחידות צה"ל, ביניהם גם חיילים בודדים שהחליטו לעלות ארצה ולהתגייס לצה"ל. המנחה היתה הדוגמנית והשחקנית הישראלית המצליחה מורן אטיאס, ובמהלך הערב הופיעו היוצרים והמוסיקאים סיל ודיוויד פוסטר. גם הדוגמנית טיטי איינאו הגיעה לייצג את ישראל. עוד מכוכבי הוליווד שהשתתפו באירוע: ארנולד שוורצנגר, הדוגמנית ג'ואנה קרופה, השחקן ג'רארד באטלר, מליסה ריברס, והמוזיקאי ג'ין סימונס מלהקת "קיס". באירוע, בו גויסה השנה תרומת שיא של 54 מיליון דולר למען רווחת חיילי צה"ל, נכחו גם הקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס סאם גרונדוורג, מנכ"ל ארגון FIDF האלוף (מיל') מאיר כליפי-אמיר, מייסד ויו"ר חברת אורקל (Oracle) הבינלאומית לארי אליסון, נשיא ומייסד הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, סרג' עזריה, מייסדי GUESS פול ומוריס מרציאנו, דוד הגר ומשפחת שגיא.

 

7

 

אורי בילט, סמנכ"ל סחר לילית קוסמטיקה ויעל צין בילט מנהלת השיווק, אירחו נציגים בכירים של חברת COTY, החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה בעולם לארוחת ערב היוקרתית במסעדת "דלידה" בתל אביב. מוראד איסגנדרוב מנהל חטיבת הייצוא לאירופה, אן ססיל שברייאר סמנכ"ל השיווק של חטיבת הקולור קוסמטיקס, ואן גרסייה מנהל שיווק בחטיבת הקולור קוסמטיקס, הגיעו לישראל במיוחד על מנת להכיר באופן אישי את דנה גרוצקי, שנבחרה לאחרונה לשגרירה הישראלית של מותג האיפור הצרפתי בורז'ואה.

 

8

 

ערב חגיגי נערך לאחרונה למען פרויקט 'תן' של הסוכנות היהודית, בביתם של ד"ר סיגלית וד"ר איתן בלומר בצהלה. את הערב אירגנו דבורה שרר, מנהלת קשרי חוץ ושירין יחזקאל חייט, מנהלת גיוס משאבים. הגיעו לכבד ולתמוך ציפי רפאלי ולאה שנירר, יהורם גאון ובת זוגתו, משה ודליה ממרוד (הבעלים של חברת תדיראן), דניאל ובת אלה בירנבאום (מנכ"ל סודה סטרים העולמית), חזי בצלאל, עמנואל טרכטנברג ואישתו, פרופסור תמר פרץ ובעלה מנכ"ל משרד התפוצות דביר כהנא ועוד. אורחת הכבוד היתה הגברת מרטין פליישמן שהינה חברה בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית, ובפדרציה היהודית של ניו יורק, בראש וועדת ההיגוי של פרויקט תן ופילנתרופית מובילה. מרטין תורמת משאבים רבים לפרויקט זה, וסיפרה על החיבור שלה לנושא. בתמונה: לאה , ציפי רפאלי, דבורה שרר וגברת מרטין פליישמן.

 

9

 

השבוע נפתח רשמית במרכז ירושלים, המלון הראשון של מותג בתי המלון הבינלאומי ibis מרשת אקור (Accor), המונה מעל 4,200 בתי מלון ברחבי העולם ומעל 20 מותגים שונים, כאשר כ-2200 מתוכם שייכים למותג ibis. המלון החדש ממוקם ברחוב יצחק אלישר, צמוד לכיכר ציון, בלב ליבה של העיר ירושלים. המלון החדש משתייך לקטגוריית ibis Red, ועל כן מעוצב בצורה זהה ליתר מלונות המותג, בעיצוב צעיר, קליל ואורבני. חלק מהחזון המיוחד של הרשת והמותג הינו ליצור אינטראקציה בין האורחים המגיעים מארצות שונות ותרבויות שונות. לשם כך, מציע המלון למבקריו שולחנות בר ארוכים בחדר האוכל, שם אפשר לשבת וליצור שיח מגוון עם שאר האורחים. אהרון ברנשטיין, מנכ"ל ibis ישראל מציין שזו הרשת הבינלאומית השנייה אשר פתחה מלון בירושלים, וכניסת מותג ibis לישראל יביא ללא ספק תיירים נוספים המחפשים את המותגים המוכרים להם בעולם. במהלך שנת 2018 עתיד להיפתח מלון נוסף של מותג ibis בלב מדרחוב בן יהודה בירושלים, השייך לקטגוריית ibis Styles ויכלול 105 חדרים מעוצבים ברוח המקום, הקרבה לשוק מחנה יהודה והאווירה הייחודית באזור.

 

10

 

חברת נירלט הרואה חשיבות רבה בשימור ההיסטוריה של ישראל, תרמה צבע לצורך חידוש בניין המגורים בית התווים השוכן בראשון לציון. לבניין ערך היסטורי, שכן הוא הוקם על שטח ביתו של מלחין "התקווה" שמואל כהן. הבניין נצבע כמובן בצבעי דגל המדינה, ובחזיתו נתלתה עבודת אומנות של האומן ניר אדוני. הדס כהן קשרי אדרכילות ועיצוב בחברה, הגיעה לאירוע חנוכת הבניין שהתקיים בשבוע שעבר, במעמד ראש עיריית ראשון לציון דב צור, האדריכל אור ריגלר ועוד. התזמורת הראשונה של המושבה ראשון לציון, האורקסטרה ליוותה את המאורע עם שירי ארץ ישראל.

 

11

 

חברת האופנה קרייזי ליין צילמה בשבוע שעבר את קולקציית החורף שלה, בכיכובה של הפרזנטורית גלית גוטמן, ולראשונה לצידה השחקנית המובילה רות אסרסאי, כוכבת הסדרה "מטומטמת". הצילומים התקיימו בכיכר הלבנה בפארק וולפסון, כאשר ירד גשם במפתיע על השתיים, שהפגינו כישורי דוגמנות מקצועיים, והמשיכו להצטלם למרות הטפטופים. גוטמן ציינה כי בנותיה מעריצות את אסרסאי מהסדרה המצליחה, ועבורן גלית הצטלמה סלפי עם הכוכבת שלצידה. רות ברכה את גלית על אירוסיה הטריים לאיש העסקים יגאל אהובי.

 

12

 

באולם מלא ציין מרכז דיין ללימודי המזרח התיכון ואפריקה באוניברסיטת תל אביב, 50 שנה להיווסדו. בין המשתתפים: פרופ' עוזי רבי ראש מרכז דיין, וראשי מרכז דיין לדורותיהם: פרופ' שמעון שמיר, פרופ' אשר ססר, פרופ' איתמר רבינוביץ ופרופ' אייל זיסר. כמו-כן השתתפו נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסי קלפטר, נשיא אגודת הידידים של האוניברסיטה אמנון דיק, ידידים וקהל רב. פרופ' עוזי רבי ראש מרכז דיין, סיכם ואמר כי למרכז דיין יש שליחות ציבורית, והוא יהיה תמיד ראש חץ של מחקר, עשייה והוראה. את האירוע חתמו הזמר מיקי גבריאלוב ולהקתו, בשירים מפורסמים ואהובים.

 

13

 

עמותת אור למשפחות בראשותה של עירית אורן גונדרס יו"ר ומנכ"ל העמותה, התומכת בהורים אשר שכלו את ילדיהם במערכות ישראל, קיימה זו השנה השנייה ברציפות את אירוע ההצדעה "אור לדרום" בחסותו של איש העסקים מר שמעון צרפתי. האירוע התקיים השבוע במלון לאונרדו פלאזה, אשדוד ונכחו בו כ-300 הורים שכולים, תושבי הדרום ועוטף עזה. את האירוע כיבדו בנוכחותם סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן, מרגלית אלעזרא (מקרן אלעזרא לזולת), יורם יפרח מבעלי קבוצת שבט אחים וחמי יואב, ועו"ד ורד צרפתי זבולון. במהלך האירוע ההורים נהנו מהרצאה מרתקת של פרופ' שוקי שמר יו"ר אסותא, קרפ"ר ותא"ל במיל. ובעבר מנכ"ל משרד הבריאות ומנכ"ל מכבי שירותי בריאות. בחלק האמנותי הופיעה רותם אבוהב.

 

14

 

רשת האופנה לעסקים יונידרס, המשווקת ביגוד מקצועי ופורמלי, חברה אל המעצבת קארן אוברזון לשיתוף פעולה יצירתי. אוברזון עיצבה בחודשים האחרונים קולקציה אלגנטית קלאסית לנשים לחורף 2018, שתימכר ברשת חנויות יונידרס ובאתר המכירתי החדש של הרשת. קולקציית הקפסולה נקראת "ko ליונידרס" וכוללת דגמים של ג'קט, שמלה, חצאית וחולצות גולף, המזוהות עם עיצוביה של אוברזון וזאת במגוון צבעים.

 

15

 

השבוע בפעם העשירית ברציפות, נפתחה תערוכת הבייבילנד השנתית, מקום העלייה לרגל של הורים טריים עם ילדיהם והורים שבדרך. עשרות אלפי אימהות, תינוקות ועגלות, מילאו את ביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב. באירוע נכחו ד"ר אלי פישר ופרזנטורית החברה הזמרת קרן פלס, אשר במהלך האירוע הצטלמה עם המבקרים הרבים, ואף תיעדה את הדברים בחשבון האינסטגרם האישי שלה. בתמונה: סיגל בר-און יו"ר משותף תשלובת ד"ר פישר, הזמרת קרן פלס, ד"ר אלי פישר נשיא ומייסד ד"ר פישר, ומשה זילברשטיין מנכ"ל אלי פישר.

 

16

 

חברת הפארמה הישראלית "נווה פארמה" בבעלותו וניהולו של הרוקח ניצן פרימור, חתמה הסכמים לשווק תוסף התזונה המהפכני SAFFROX אשר פיתחה, למדינות באירופה, ארה"ב, אוסטרליה, ובמדינות שונות במזרח התיכון. החברה הציגה בימים האחרונים את התכשיר החדש בתערוכת CPHI הבינלאומית שהתקיימה במרכז הירידים של פרנקפורט, בהשתתפות אלפי מציגים מכל רחבי העולם, בהם יצרני תרופות ויצרנים של חומרים פעילים לתרופות. השנה נטלו חלק בתערוכה למעלה ממאה אלף מבקרים. בין החברות הישראליות שנטלו חלק בתערוכה היוקרתית היו גם החברות טבע, דקסל וכימיקלים לישראל. התכשיר הינו 100% טבעי, נוגד דיכאון ועוזר לשיפור מצב הרוח ללא מרשם, מבוסס על צמח הזעפרן ועל נגזרת ייחודית של חומצה פולית. התכשיר נטול תופעות לוואי לעומת התרופות הכימיות להפחתת הדיכאון.

 

17

 

שילוב כוחות בין עמית רונאל, הבעלים של אולם האירועים "סטואה" לבין כהונת הסטייל קרין לאופר דיין בעלת "קרינה", חנות הנחשבת לבית למעצבים מקומיים מובילים, מביא לנו אתWinter About Us - יריד עיצוב ולייף סטייל ענק, שבו ייקחו חלק מעצבים מובילים בתחומי האופנה והום סטיילינג והכל במחירים נגישים לרגל האירוע. היריד יתקיים מחמישי עד שבת בתאריכים 9-11 לנובמבר בסטואה שבגעש.

 

18

 

דני דיין קונסול ישראל בניו יורק אירח בביתו נציגים של הוועד האולימפי בישראל, לאירוע מיוחד עם חברי הקהילה היהודית, אנשי עסקים ועולם הפילנתרופיה. ורד בוסקילה שייטת אולימפית בעבר, וכיום סמנכ"ל פיתוח עסקי של הוועד האולימפי בישראל, הציגה את החזון והאסטרטגיה של הארגון, סיפרה על העבר, ההווה והעתיד של הארגון. באירוע השתתפו האתלטית המצטיינת חנה קנייזבה מיננקו, שסיפרה על הדרך שלה כספורטאית אולימפית שגדלה באוקראינה, והגיעה לשיא האישי שלה בישראל. במיפגש השתתפו המחליקים אלכסי ביצ'נקו והצמד פייג' קונורס ויבגני קרסנופולסקי, נציגי ישראל למשחקי החורף האולימפיים שיהיו בפברואר בקוריאה, עם מאמנת נבחרת ישראל גלית חייט וראש משלחת ישראל לקוריאה בוריס חייט. מימין לשמאל: חנה קנייזבה מיננקו, דני דיין וורד בוסקילה.

 

19

 

ישראלה שטיר נשיאת קבוצת שטיר וגיל שטיר מנכ"ל הקבוצה, פתחו השבוע את תערוכת Aclima בפעם ה-24. תערוכת ACLIMA הינה התערוכה המקצועית המובילה והיחידה בארץ לענף המיזוג, הקירור, החימום והאוורור ומתקיימת אחת לשנתיים, בהשתתפות החברות המובילות את הענף בישראל: ניופאן, יורוקום, טורנדו ועוד. בתערוכה מוצגים החידושים הבולטים בתחומי הקירור, חימום, אוורור והתייעלות אנרגטית. לקראת התערוכה, יזמה קבוצת שטיר סקר מיוחד אשר בדק מהם הגורמים המשפיעים על הצרכן/ לקוח ישראלי, בבואו לרכוש ולעשות שימוש באמצעי חימום וקירור שונים. בתמונה מימין לשמאל: עידו אהרון מנהל מכירות מזגני Haier, ישראלה שטיר נשיאת קבוצת שטיר, גיל שטיר מנכ"ל קבוצת שטיר, רפי גינת וצביקה גיאור מנכ"ל חברת ניופאן.

 

20

 

ביום שבת האחרון, מקסימונת הגיע לאולפן 103FM לראיון אצל איציק הליצן. בראיון סיפרה מקסימונת על המופע איתו היא מסתובבת בכל רחבי המדינה, המספר על ילד אשר שקוע כולו במסכים המקיפים אותו, ויחד עם מקסימונת הוא יוצא למסע בו הוא מגלה, שהכיף האמיתי הוא דווקא בלעדיהם. כמו כן עידכנה מקסימונת על המופע החדש עליו היא שוקדת בימים אלו, הכוללת הפתעה שעליה היא עדיין לא יכולה להרחיב.

 

21

 

בקומה ה-30 במגדל עזריאלי בשרונה, נפתח השבוע מרכז העסקים החדש של ריג'ס, המציע עמדות עבודה בעלות חודשית אטרקטיבית: 1,600 ש"ח לאדם באופן ספייס ו- 2,400 ש"ח לעמדת עבודה במשרד פרטי. לרגל פתיחת המרכז החדש מציין רון יריב מנכ"ל ריג'ס ישראל: "עם פתיחתו של המרכז ה-12 ניתן בהחלט לציין כי 2017 הינה שנת תנופת הפיתוח העסקי המואץ של Regus בישראל. ריג'ס בשרונה הינו מרכז העסקים החמישי שלנו במטרופולין של תל אביב, ומצטרף למרכזים הפעילים ברוטשילד, ברמת החייל, במגדל אלקטרה ובמגדל המוזיאון. בקרוב יפתחו המרכזים החדשים של ריג'ס בירושלים בהר חוצבים, ובאזור העסקים של אור יהודה".מרכז העסקים התל אביבי החדש והמעוצב שנפתח במגדל עזריאלי במתחם שרונה משתרע על פני שטח של 2,400 מ"ר וכולל 243 עמדות עבודה בחלוקה למשרדים פרטיים מאובזרים ולחללי עבודה, 3 חדרי ישיבות מפוארים, טרקלין עסקים, חניון רחב ידיים ומגוון שירותי משרד בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוחות. לחברת ריג'ס מעל ל- 2300 מרכזי עסקים ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם, והיא מספקת תמיכה אדמיניסטרטיבית ושירותי משרד מגוונים ליותר מ-2 מיליון לקוחות.

 

22

 

רוני חזקיהו החשב הכללי באוצר וצוות משרדו, אביעד פרידמן יו"ר החברה למתנ"סים הארצית ויוסי שטראוס חשב משרד החינוך, באו לבחון מקרוב את הצרכים והאתגרים הכלכליים במרכזים הקהילתיים בשכונות ברחבי הארץ. הם צפו במחזמר של נוער מתנ"ס פרדס כץ-בני ברק, ונפגשו עם אנשי הקהילה במתנ"ס הערבי-יהודי בלוד.

 

23

 

עובדי בנק מרכנתיל מכל רחבי הארץ עושים רבות למען הקהילה, במקביל לעבודתם השוטפת. הפעם בחרו עובדי מנהלת אזור תל אביב, ביחד עם עובדי סניף ראשון לציון, לקיים פעילות למען איכות הסביבה. במיזם משותף עם עמותת "צלול", עובדי מנהלת אזור תל-אביב ועובדי סניף ראשון לציון, יחדיו ניקו את חוף פלמחים במסגרת שבוע ניקיון החופים הארצי. נציג העמותה הסביר לעובדי הבנק אודות החשיבות הרבה של השמירה על הסביבה הימית. איתן אופיר ע. בכיר למנכ"ל בנק מרכנתיל ומנהל אזור ת"א והמרכז בבנק ציין שמרכנתיל משקיע רבות בקידום החינוך, והוא רואה חשיבות רבה בחינוך לשמירת הסביבה.

 

24

 

משלחת חברי קק"ל אוסטרליה (JNF אוסטרליה) המבקרת בישראל במסגרת אירועי 100 שנה לקרב אנז"ק בישראל, חנכה השבוע את מרכז הצפרות "ראש ציפור" בגני יהושע בתל אביב, אשר נפתח לאחרונה לקהל הרחב והוקם במימון קרן קימת אוסטרליה. בטקס בהשתתפות רון חולדאי ראש עיריית תל אביב, התורמים פיטר סמולר נשיא JNF אוסטרליה, וחברי משלחת אנז"ק הכוללת את הנהגת JNF Australia, ביניהם רון פרסטר אשר כיהן בעבר כנשיא קק"ל אוסטרליה.

 

25

 

חברת 'סנורמה' נציגת המכירות הבלעדית של תאגיד השייט רויאל קריביאן בישראל, הזמינה מעל 200 סוכני נסיעות מרחבי הארץ לאירוע מצוינות, בו חולקו תעודות ומגני הערכה למצטייני מכירות בתחום השייט. האירוע נערך על אניית הפארCelebrity silhouette® המפוארת שעגנה בנמל אשדוד, בהשתתפות נציגים בכירים מהנהלת רויאל קריביאן העולמית. האירוח כלל: סיור על האנייה, קוקטייל עשיר, ארוחת גורמה ומופע על חושי עם האמן הבינלאומי ליאור סושרד.

 

26

 

הדוגמן דין אורן מסוכנות passion management השייכת לניר סנדלר ואלינור ליאת קסל, נראה באירוע היוקרתי ביום א' האחרון של חברת פקטורי 54, שאירחו את דין ודן קטאן הבעלים של אופנת dsqaerd2 העולמית שהגיעו היישר ממילאנו. מותג האופנה שלהם קיים כבר 20 שנה, כשהוא מגלגל מחזור של 200 מיליון דולאר ומלביש את מדונה, בריטני, ריהאנה, קניה ווסט, ג'ורג' קלוני ואחרים. זה התחיל בקניון רמת אביב, והמשיך לארוחה פרטית עם מיטב הסלבס בארץ במסעדת קלארו במתחם שרונה. הגיעו: ברק שמיר דוגמן השנה, הזמרת וכוכבת ילדים נועה קירל, עברי לידר, אירית רחמים, אייל ברקוביץ, בר זומר ועוד.

 

  

בלה דיאמנט , TLV TIMES  
*לכתבות טריבונה קודמות

   שתף אותי בפייסבוק  facebook

 

המלצות השבוע בזירת העסקים - פורטל הספקים B2B

אלי יעקבי רואה חשבון (ארה"ב וישראל) – מוסמך במנהל עסקים Eli Jacoby CPA (USA& Israel)...
  חברת חלון לערב- הדרכות מעשיות בתחום המגזר הערבי הרצאות אקטואליה, הרצאות...
EXSITU - מערכת מחשוב ענן סגורה מנוהלת מאובטחת ומנוטרת מערכת EXSITU הינה שרות מיחשוב...