ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

הגמר הגדול: בחרו את ההמצאה הישראלית הבולטת ביותר בכל הזמנים

הגמר הגדול: בחרו את ההמצאה הישראלית הבולטת ביותר בכל הזמנים
9 פיינליסטיות נבחרו על ידכם ועלו לגמר, ועכשיו הגיע הזמן לבחור את ההמצאה הזוכה. כדי להקל על הבחירה שלכם, המחשנו את החיים לפניהן ואחריהן, בואו נתחיל >

שלב אלוף האלופים יוצא לדרך - מי עלה לגמר? מי תהיה "ההמצאה של ישראל"? 

ישראל הפכה במהלך שנות קיומה למעצמה עולמית בכל מה שנוגע ביזמות וחדשנות טכנולוגית ומדעית. החדשנות הישראלית מקורה בצורך הקיומי של המדינה עוד בשנותיה הראשונות להגן על עצמה בכוחותיה ולפתח כושר ייצור עצמאי. החדשנות, הרעיונות וההמצאות אשר יצאו מהתעשיות הצבאיות, יושמו בהמשך בתחומים האזרחיים גם כן, פרצו אל העולם כולו והפכו את ישראל למעצמה עולמית.

מוצרים וטכנולוגיות ישראליים בתחומים רבים בתחומים רבים כגון תקשורת, אינטרנט, מובייל, אלקטרוניקה חומרה ותוכנה, פארמה ומכשור רפואי, חקלאות, טכנולוגיות מים ואנרגיה מתחדשת נמצאים בשימוש ברחבי העולם, משפיעים על כמות עצומה של אנשים, ומיצבו את התעשייה הישראלית כחדשנית ופורצת דרך בקנה מידה עולמי והפכו מקור לגאווה לאומית.

לרגל חגיגות ה- 70 למדינת ישראל העמיד משרד הכלכלה והתעשייה לבחירת הציבור את המוצרים והטכנולוגיות פורצי הדרך, שיוזמו ופותחו בישראל לאורך שנות קיומה.

במסגרת התחרות, שמגיעה השבוע לשלב האחרון, בסופו תבחר ותוכרז בעוד כשבועיים ההמצאה של המדינה, עמדו באינטרנט בשבועות האחרונות לבחירת הציבור, 70 מההמצאות הגדולות ופורצות הדרך, מתוכן בחר הציבור את ההמצאות המשפיעות על כמות גדולה של אנשים בעולם, מעצבות את המציאות, הופכות את העולם לטוב יותר, ומהוות עבורנו מקור לגאווה לאומית.

70 ההמצאות, שעמדו לבחירת הציבור בתחרות "ההמצאות של ישראל", נבחרו מתוך רשימה ארוכה של המצאות, שפותחו ונוצרו לאורך שנות קיומה של המדינה, והן ממגוון ענפים ותחומי תעשייה.  

לצורך בחירת רשימת ההמצאות פורצות הדרך, הוקמה וועדת היגוי ברשות לחדשנות,  שהגדירה קריטריונים לבחירתה. רשימת ההמצאות הללו תופיע בספר "חדשנות ישראלית – מוצרים פורצי דרך אשר שינו את העולם", שייצא לאור בקרוב ביוזמת משרד הכלכלה והתעשייה.

לאחר השלב הראשון, עלו עכשיו, לשלב האחרון, 9 המצאות, שנבחרו ע"י למעלה מ-50,000 גולשים, שעומדות לבחירת הציבור, מהרו להצביע!!

ואלה הם העולים לגמר:

  • לווין אופק,
  • הדיסק און קי,
  • חומת אש-צ'ק פוינט,
  • מכונות לייצור מים מהאוויר,
  • waze,
  • מערכת רובוטית לסיוע בניתוחים זעיר-פולשניים,
  • כיפת ברזל,
  • סנדלי טיול,
  • טפטפות נטפים.

"70 ההמצאות הגדולות של ישראל"

http://www.economy.gov.il/MadeInIsreal/Documents/quest-IsraeliInventions.html

המלצות השבוע בזירת העסקים - פורטל הספקים B2B

 קבוצת ב.ה להב מספקים שרותי ניקיון למשרדים, ניקיון לבניינים, ניקיון לעסקים,...
חברת ניקיון מקצועית המתמחה בשירותי ניקיון למשרדים וניהול של מבנים ונכסים...
סל שירותים הניתנים לחברות ועצמאיםפתיחת תיקים ברשויות המס השונות.הנהלת חשבונות...

המלצות השבוע בזירת המרצים

דניאל בניסטי - שיווק דיגיטלי
תחנת רדיו ואולפן הקלטות  שם החברה: רדיו סהרכתובת / עיר: אופקים קיבוץ...
שם מלא: נורית מעטוק - עורכת דין פלילי, תעבורה ואתיקה תחומי התמחות: משפטים,...