ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

סמנכ"ל הכספים של מטריקס, משה אטיאס, נבחר ליו"ר דירקטוריון הרוח הישראלית

סמנכ"ל הכספים של מטריקס, משה אטיאס, נבחר ליו"ר דירקטוריון הרוח הישראלית
"ההשקעה בילדים בסיכון היא השקעה בעתיד של מדינת ישראל"

דוברות הסוכנות היהודית,  17/6/18

משה אטיאס (56) סמנכ״ל הכספים של מטריקס, נבחר ליו״ר דירקטוריון ״הרוח הישראלית״, הפועלת להעצמת ילדים ובני נוער בסיכון. טל ברודי, יו"ר הכבוד של הרוח הישראלית ואחד ממייסדי הארגון, אמר כי מינויו של אטיאס ליו"ר הדירקטוריון הוא המשך טבעי לעשייתו והתנדבותו רבת השנים למען החברה הישראלית ולצמצום פערים חברתיים בישראל.
אטיאס מתכנן להעלות את המודעות ל"רוח הישראלית" של הארגון, לגייס מתנדבים נוספים לשורותיו ולפתח מיזמים חדשניים שיעניקו עורף משפחתי, חברתי וחינוכי לאלפי ילדים ברחבי הארץ. הוא מחליף את יואל קושיצקי, הבעלים של קבוצת יעל, שכיהן כיו"ר הדירקטוריון בשש השנים האחרונות.
אטיאס, רואה חשבון בוגר אוניברסיטת תל אביב, משמש כסמנכ"ל הכספים של מטריקס והיה שותף להקמתה של החברה, לצמיחתה ולהנפקתה בבורסה. הוא מתנדב בארגון הרוח הישראלית למעלה מעשור ולפני ארבע שנים הצטרף לדירקטוריון שבו חברים, בין היתר, מתי שם טוב (פרוקווסט), אלי זהב (ישראכרט), סיגל בר און (ד"ר פישר), רונן מואס (קומסקיור) וגיל אילוטוביץ (קומפדיה).
הרוח הישראלית הוקמה על ידי הסוכנות היהודית לפני 20 שנה, כדי לגייס את הציבור הישראלי והמגזר העסקי לצמצום פערים חבריים בישראל לצד פילנתרופים מהעולם היהודי. הארגון מגייס מתנדבים ותרומות ותומך במגוון תכניות למען ילדים בסיכון, החל מהגיל הרך ועד אחרי הגיוס לצה"ל.
עם כניסתו לתפקיד אמר אטיאס: ״הרוח הישראלית מחוללת שינוי משמעותי בחייהם של אלפי ילדים ובני נוער ברחבי הארץ. היא מעניקה להם מעטפת חברתית ורגשית ומלווה אותם בכל שלבי החיים שלהם, מהגיל הרך ועד הגיוס לצה"ל. ההשקעה הזאת, בדור הצעיר, היא רווח של כולנו. אני מודה למאות המתנדבים והמנטורים המסייעים למאמצים שלנו וקורא לעוד מתנדבים להצטרף לשורותינו".

*הרוח הישראלית, הינה חברה לתועלת הציבור (חל"צ) אשר הוקמה בשנת 1998 על ידי הסוכנות היהודית וקרן היסוד, במטרה לגייס את הציבור הישראלי והמגזר העסקי למעורבות ולאחריות חברתית, לצד הקהילות היהודית מהעולם.
https://www.spiritofisrael.org.il/

moshe atias

משה אטיאס נשוי לאורית ואב לארבעה.

 

 

 

 יש לכם סיפור מעניין ? רוצים שיכתבו עליכם ?

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 
 
 לחצו כאן

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook