ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

“המילה האחרונה” – סירים ומחבתות בריאותיים

“המילה האחרונה” – סירים ומחבתות בריאותיים

בלה דיאמנט , 18/04/19

 

בחברת ארקוסטיל לא נחים לרגע. בוודאי לא כשהפסח בפתח.

הפעם המותג ARCOSTEEL משיק לרגל חג פסח סדרת סירים ומחבתות חדשה, כחלק מהמותג Arcosteel Adoni, בשיתוף השף מאיר אדוני, הכוללת מגוון סירים ומחבתות איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

 

אדוני 1

 

לכלי הבישול 3 שכבות של ציפוי STONE עמיד ומונע הידבקות, המאפשר שימוש מופחת בשמן לבישול בריא יותר. הסירים שומרים על מוליכות חום שווה בזמן הבישול, כך שהאוכל יכול להתבשל באופן אחיד ללא דפנות קרות או שרופות.

כל סיר בסדרה מוצע באריזת מתנה מהודרת, הכוללת בתוכה ספרון מתכונים של השף מאיר אדוני, עם 12 מתכונים נבחרים, מתוך רשת המסעדות הכשרה החדשה של השף “דוניא”.

Arcosteel ישראל ממשיכה לשלב כוחות עם השף מאיר אדונ,י ומרחיבה יחד עמו את סדרות הכלים הנושאות את השם: Arcosteel Adoni לבישול מקצועי במטבח הביתי. הסדרות הקיימות כוללת מגוון סירים ומחבתות, לוחות חיתוך מקצועיים, מכתש ועלי וסכיני שף מקצועיות.

הסדרה החדשה כוללת 5 מחבתות ו-7 סירים בגדלים שונים, המאובזרים במכסי זכוכית מחוסמת, עם פתח לשחרור אדים. הכלים ניתנים לשימוש בכל סוגי הכיריים (כולל אינדוקציה), ובתנור עד 180 מעלות. הכלים קלים לניקוי וניתנים לשטיפה במדיח כלים.

 

אדוני 2

 

ניסיתי חלק ממוצרי הסידרה, ואכן כל מה שהבטיחו, הוא לחלוטין נכון: הציפוי מונע הידבקויות של אוכל, והשימוש המופחת בשומן לא פגע באיכותו של הבישול. הרגשתי שדילגתי לעידן החדש של כלי הבישול, לחלוטין לא אותם כלים אליהם הורגלנו פעם. וכך העלמתי מהמטבח את הכלים האהובים של פעם, שהוחלפו עם איכותיים יותר ובריאים יותר. הקידמה בהתגלמותה.

טווח מחירים: מחבתות 149-199 ₪, סירים 219-389 ₪

מבצע השקה: 25% הנחה בתוקף עד 1.5.2019

להשיג בחנויות כלי הבית המובחרות.

 


 

יש לכם סיפור מעניין ? רוצים שיכתבו עליכם ?

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 
 
 לחצו כאן

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook