ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

רוצים להיות אסטרונאוטים ב”לגו פארק תל אביב”?

רוצים להיות אסטרונאוטים ב”לגו פארק תל אביב”?

בלה דיאמנט , 29/07/19

 

 

”לגו פארק ת”א” בשיתוף המותג LEGO העולמי הרשמי, חוזר לת”א לגני התערוכה עם מעל 5 מיליון קוביות לגו, שירכיבו את עולם החלל המהפנט, וייקחו את המשפחה למסע בין הגלקסיות, בשיתוף SpaceIL ותעשייה אווירית.

השאיפה להגיע לכוכבי לכת חדשים, מאז ומעולם הייתה החלום של האנושות, והשנה ילדי ישראל ישחקו כל הדרך לחלל בפארק חווייתי, מעשיר ומהנה לכל המשפחה.

 

1

 

האטרקציה המהנה בקיץ תהיה השנה בסימן החלל, עם מיצג נדיר של “חללית בראשית” מלגו, ועם מתחמים ואתגרים חווייתיים חדשים: רובי לייזר, פלנטריום, אומגה בחלל, קיר טיפוס אקסטרים, פעילויות פארק המדע ועוד.

הפארק המשתרע על 3000 מ”ר עם מיליוני אבני לגו צבעוניות, הינו ממוזג והוא מזמין את ילדי ישראל לבנות חלליות לגו ולהנחיתן על הירח.

“לגו פארק” יתקיים במהלך החופש הגדול (26.7-31.8) בביתן 1 בגני התערוכה אקספו ת”א, כשהילדים הופכים לסוכני חלל תוך כדי משחק בלגו.

 

2

 

האטרקציות הבולטות בלגו פארק ת”א:

בונים את חללית העתיד של ישראל – במתחם מרכזי בפארק יוקם בגובה של 2 מ’ מיצג חלל ייחודי עם קרקעית ירח עליה תוצג בגאווה חללית בראשית בגודל עצום שעשויה כולה מלגו ומעליה יוצב כדור הארץ תלוי. המיצג הנדיר של בראשית הורכב על ידי אמן הלגו יובל דבורין במשך מספר שבועות ממאה אלף אלפי קוביות לגו. גודלה של מיצג בראשית הוא כגודלה של חללית בראשית המקורית שנשלחה לירח, גובהה 1.5 מטר, 1.5 מ’ קוטר. למרגלות המתחם משטחי עבודה פעילים עם מאות אלפי קוביות לגו יאפשרו לילדים להרכיב את חללית העתיד ולהנחיתה בירח. במתחם יהיו עלוני הדרכה עם דגמי חלליות שונות לעזר.

פארק המדע - מנגישים את עולם החלל במתחם מהנה ומלמד עם מגוון פעילויות חינוכיות בנושאי החלל בשיתוף SpaceIL, סוכנות החלל הישראלית ותעשייה אווירית.

מתחם לייזר – מתחם אינטראקטיבי ומהנה שיקיים תחרות עם רובי לייזר Lego Star Wars בחלל מעוצב.

מתחם אקסטרים – קיר טיפוס של ספיידרמן, אליו יטפסו הילדים.

חדר חושך פלנטריום – בכיפה גאודזית שתבנה על גבי רצפת ירח רכה ייחודית, ישבו הילדים להתרשם בחושך מחוויה אור קולית ייחודית בה ישודרו מערכות הכוכבים.

 

3

 

 

מיני סופרמרקט של שופרסל מכוכב אחר עם פעילות אינטראקטיבית – קופות, עגלות, מוצרים ומזון מפלסטיק ישמשו את הילדים בסופרמרקט כייפי.

מתחם ג’ימבורי – בהשראת החלל (מגיל שנתיים).

מתחם אומגה – אסטרונאוטים יעופפו באומגה בחלל.

מתחם מולטימדיה – מתחם קונסולות עם כל משחקי גיבורי-על המובילים בעולם מבית LEGO.

מתחם LEGO Friends & Just Dance – מתחם לגו מעוצב עם אביזרים ועמדת ריקוד בהתאם לשירי JUST DANCE.

בובות של גיבורי לגו – דמויות LEGO בגודל אנושי יסתובבו בין המבקרים ויצטלמו איתם למזכרת בלתי נשכחת.

חנות של המותג LEGO המקורי עם ערכות לגו החדשות ביותר.

נושא החלל שזכה להתעניינות בינלאומית, נבחר על ידי LEGO העולמית לשנת 2019, במטרה לעודד ילדים וילדים בנפשם, להעז ולחלום להגיע למרחבי החלל. מזה שש שנים ברציפות “לגו פארק” בשיתוף המותג העולמי LEGO המקורי שנוסד לפני 90 שנה, מאפשרים לילדים ומשפחות לחוות את ה’צעצוע של המאה’, באטרקציה מהנה המפתחת יצירתיות ודמיון.

לגו פארק מתחדש מידי קיץ עם אטרקציות מעניינות, ומקדם נושאים חשובים על סדר היום, דוגמת עולם החלל, ובשנה שעברה הוא היה זה “לגו והעצמה נשית”, זאת במסגרת תערוכה נדירה מסוגה בעולם: ‘נשים מבעד לקובייה’, שהציגה פורטרטים של נשים ישראליות משפיעות, אשר נוצרו מעשרות אלפי קוביות לגו.

מחיר כרטיס: חברי מועדון שופרסל יוכלו ליהנות מכרטיס במחיר 49 ₪, ובעלי כרטיס אשראי שופרסל במחיר 44 ₪ לכרטיס, בכל סניפי הרשת ובאתר האון ליין של שופרסל.

מבצעים נוספים ניתן לקבל בחברות האשראי ובועדי עובדים.

 

4

 

‘לגו פארק תל אביב’ ביתן 1, גני התערוכה (אקספו) תל אביב, יתקיים בין התאריכים 26.7 עד 31.8

לגילאי שנתיים עד 12, ולמשפחות http://familypark.co.il/

לרכישה: Ticketmaster Israel *9964

 


 

יש לכם סיפור מעניין ? רוצים שיכתבו עליכם ?

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 
 
 לחצו כאן

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook