ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חידושי האנטי-אייג’ינג של ד”ר אירנה סנדלר

חידושי האנטי-אייג’ינג של ד”ר אירנה סנדלר

בלה דיאמנט , 11/08/19

 

 

קשה היום למצוא נשים, וגם לא מעט גברים, אשר יוותרו על טיפולים אסתטיים, כדי להיראות טוב, כי זה מזמן הפך להיות צו השעה, ותמיד טוב שעה אחת קודם.

אחת הרופאות הידועות בתחום זה הינה ד”ר אירנה סנדלר (MD), המנהלת קליניקה ותיקה ומשגשגת בראשון לציון, ולאחרונה השיקה קליניקה חדשה בתל אביב במיתחם “הפנתרה”, ברחוב הארבעה בתל-אביב, באחד המגדלים המפוארים שבאזור.

 

8

ד”ר אירנה סנדלר

 

במקביל ד”ר סנדלר עוסקת שנים רבות גם במחקר ופיתוח מוצרים בטכנולוגיות מתקדמות בתחום ה- ANTI AGING, מחקר אשר הניב את ליין המוצרים החדש תחת המותג GLAMOUR, והיא כוללת סדרת מוצרים חדשנית וייחודית לטיפוח, שיקום והזנה לעור הפנים והשיער, אשר משלימה ותומכת בטיפולי ההזרקות בעידן ה- ANTI AGING, בעקבות נזקי הסביבה וההתבגרות הטבעית של העור.

הטיפולים המוצעים בקליניקה:

טיפולי הזרקות ובוטוקס, פיסול תווי פנים, מיצוק ושיקום מרקם העור ע”י חומצה היאלרונית SKINBOOSTER, גלי רדיו בטיפול משולב, פילינג , טיפולים ייחודים מסביב לעיניים, המורידים את המראה העייף מסביב לעיניים, שיטה ייחודית של מיקרו-הזרקות, הבונה תווי פנים בהתאמה אישית, הצערת כפות ידיים וצוואר, טיפולי גוף להצרת היקפים וחיטוב ,לייזר להסרת שיער ועוד.

 

9

לפני ואחרי טיפול בהזרקות

 

התאמת הטיפולים האסתטיים לפי קבוצות גיל:

התפיסה הטיפולית של ד”ר סנדלר, הנשענת על ידע נרחב ומעקב אחר תוצאות של אלפי מטופלים ומסקנות ודאיות, הולידה מערך טיפולים ייחודי ומותאם גיל, המאפשר בניית תהליך טיפולי לקבלת מראה טבעי וצעיר, בעזרת תוכנית טיפול הדרגתית, עם תחזוקה חודשית.

חלוקה טיפולית לפי קבוצות גיל:

SAVE FACE – תהליך שימור הפנים לגילאי 25-40, הכולל מניעה, שימור ועיצובים קלים.

UPGARDE – תהליך לשיפור עור הפנים בטווח גילאי 40-45, הכולל תיקון, טיפוח, נפח והרמה קלה.

Upgrade Reconstruct – לטווח גילאי 50-60 כולל תיקון, הרמה, נפח, פיסול, טיפוח ושימור.

לטווח גילאי 60 + הטיפול כולל תיקון, הרמה, נפח, עיצוב ותיחזוק.

 

10

 

סדרת ה-GLAMOUR לטיפול ביתי:

כפי שכולנו יודעים, ללא תחזוקה יומית בבית לעור הפנים, ההצלחה של הטיפולים בקליניקה תהיה אפקטיבית פחות. לכן כדי לשמר את תוצאות הטיפול, מדגישה ד”ר סנדלר את השימוש הביתי במוצרי אנטי-אייג’ינג איכותיים, של הסדרה אותה היא פיתחה והשיקה לאחרונה.

 

11

סדרת ה-GLAMOUR החדשה

 

הסדרה הכוללת מוצרי אנטי-אייג’ינג לטיפול קוסמטי עם חומצות בריכוז גבוה, מותאמת הן לגברים והן לנשים: סבון מקציף, מי פילינג AHA אקטיב, מטריקס סרום, קרם לחות, UPGARADE סרום הבהרה, סרום אולטימייט, קרם הבהרה, מסכות מגוונות לניקוי פנים/מחשוף/אף/ידיים, הזנה של שמנים (שיאה, אבוקדו, זרעי פשתן), שמפו משקם, מסיכה משקמת לשיער GLAMOUR ועוד.

טווחי המחירים למוצר מסדרה זו, נעים החל מ-150 ₪ למוצר בודד. את המוצרים ניתן להשיג, לפי שעה, בקליניקות של ד”ר סנדלר בלבד. לאירוע ההשקה ב”פנתרה” בתל אביב, הגיעו לקוחותיה הנאמנות של ד”ר סנדלר, ביניהן נראו (מימין לשמאל): סנדרה רינגלר, קסניה טרנטול, אירה דולפין, דניאל גרינברג ומרינה קבישר ואחרות.

 

12

 

אתר: https://drirenasendler.co.il/

הקליניקות של ד”ר אירנה סנדלר:

סניף תל אביב, הארבעה 19, מגדל תיכון, קומה 3 – “הפנתרה”. טל. לזימון תורים: 052-3991001

סניף ראשון לציון, רחוב רוטשילד 35, קומה 1, משרד 103, ראשון לציון . טל. לזימון תורים: 03-9562832

 


 

יש לכם סיפור מעניין ? רוצים שיכתבו עליכם ?

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 
 
 לחצו כאן

 

שתף אותי בפייסבוק  facebook