ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חיים ללא מפתח

 44 ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 
יש לכם סיפור מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ?  לחצו כאן


חיים ללא מפתח

בלה דיאמנט , 21/06/20

 

אחד הדברים שאסור לך לעולם לאבד, זה את צרור המפתחות שלך, וכמה קל לאבד את הצרור. מילא, המפתח למכונית חסר לך, אז תוכל לקחת מונית. אבל אם מפתחות הבית/המשרד נעלמים לך – הייאוש הוא אבסולוטי ואינו נוח בכלל.

 

1

 

קבוצת COBRA משיקה בימים אלה מהפך של טכנולוגיה מתקדמת, לניהול בית חכם: DOORe - מערכת מאובטחת ומוצפנת בפיתוח ישראלי, לניהול הכניסה לבית מעניקה שליטה אופטימלית על דלת הכניסה בבית, במשרד, או בבית העסק באמצעות מנעול ופעמון וידאו חכם.

 

2

 

מהי אפליקציית DOORE מבית קוברה?

המדובר בטכנולוגיית כניסה חכמה מדגם VSL4 הכוללת מערכות משולבות, כאשר פתיחת המנעול מתבצעת באמצעות אפליקציה אפליקציית DOORe לסמרטאפון של אנדרואיד ו-iOS או טביעת אצבע, ובידכם להגדיר לכל בן בית ואורח גישה משלו. הגישה יכולה להיות קבועה, חד פעמית, או מוגבלת לפי ימים ושעות.

החיים ללא מפתחות – הינה שיטת חיים שתמיד חלמנו עליה: מערכת חכמה לשליטה מלאה על הכניסה והיציאה מהבית/המשרד גם מרחוק, קוד כניסה מתחלף לכל דייר או מבקר, הרשאת כניסה חד פעמית לבעלי מקצוע, מערכת מצלמות בטיחות, חיבור להפעלה פשוטה באפליקציה, שימוש באפליקציה המאפשר להחליט מי שנכנס, קבלת התראות בזמן אמת על צלצול בפעמון או על תנועה באזור הבית/המשרד, צפייה בהיסטוריית הכניסות, ובכל זאת ניתן להתעדכן בכל זמן ומכל מקום בארץ ובעולם.

הודות ליכולת השליטה שלה מרחוק, היא מאפשרת פתיחת ונעילת דלתות פשוטה דרך הנייד, כך שהכנסת בעלי מקצוע ונותני שירותים למרחב הפרטי, לא תצריך יותר שינוי תוכניות ועזיבת המשרד באמצע יום עבודה.

 

3

 

DOORe הנה פרי פיתוח ישראלי של מיטב המוחות בקבוצת COBRA הפועלת מזה 3 עשורים, ומבוססת על רשת עצמאית נפרדת, שאינה קשורה לספק האינטרנט הביתי- 4G LTE המוצפנת לרמת אבטחה גבוהה בתקן AES256 וזאת על מנת למנוע פריצה, או השתלטות פצחנים. המערכת מאפשרת אופציה לשמירת היסטורית אירועים בענן מאובטח של כל אירועי המנעול החכם, והקלטות הוידאו לאירועי הפעמון למשך חצי שנה.

אפליקציית DOORe מתריעה בהודעות פוש לסמארטפון על כל המתרחש בדלת הכניסה. כמו כן, האפליקציה מאפשרת לך לקיים שיחת וידאו עם אורח שמצלצל בפעמון וידאו החכם בדומה לשיחת "סקייפ", כך שניתן גם לפתוח את הדלת לאורח תוך כדי שיחת הוידאו.

 

4

 

אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe בישראל מוסר: "שוק המנעולים החכמים בעולם מתחזק מאוד בשנים האחרונות, בשל הפונקציונליות והנוחות הרבה שהוא מציג, לצד התחזקות מהפכת ה- IOT. רק בשנת 2019 השוק העולמי הוערך בכ- 1.2 מיליארד דולר, ולמעלה מ- 7 מיליון מנעולים חכמים שווקו. גם בארץ אנו רואים מגמת צמיחה, כשהמוצר אותו אנו מציעים למעשה, מאפשר ללקוח הישראלי להתקדם לחיים ללא מפתח בצורה פשוטה, בטוחה ומהנה".

ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe מוסיף: "המערכת שפיתחנו מספקת פתרון כולל למגוון תופעות נפוצות ומוכרות, הקיימות בכל בית/משרד. משך הפיתוח ארך למעלה מ- 3 שנים, והושקעו בפרויקט זה עשרות מיליוני שקלים".

 

5

אורי סוקולוב מנהל פעילות DOORe בישראל, וארז לוי אחראי על פיתוח מערכת DOORe

 

מערכת DOORE מותקנת על ידי צוות מקצועי אשר עבר הכשרה מיוחדת מטעם החברה, והיא ניתנת להעברה מדלת לדלת בעת מעבר דירה.

מחיר מומלץ לצרכן: 89 ₪ למשך 36 חודשים הכוללת התקנת מקצועית.

התשלום על ה- SIM בנפרד ועלותו 29 ₪.

להזמנות בטלפון: *3208 או באתר www.doore.co.il

  

 

יש לכם סיפור מעניין ? רוצים שיכתבו עליכם ?

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook