ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חידושים בחדר האמבט של "פלסאון"

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44


חידושים בחדר האמבט של "פלסאון"
 

בלה דיאמנט , 12/10/20

 

נזכרים בגעגוע בחופשה האחרונה בחו"ל?.. ואיך בסוף כל יום טיול מהנה, אך מפרך, התפעלתם מחדש מהעיצוב המושקע בחדר האמבט ומפסי הניקוז האסתטיים, הממוקמים בחוכמה בצידי פינת המקלחון?

חברת "פלסאון" הישראלית מהמובילות בארץ במתן פתרונות לחדר האמבט, הרימה את הכפפה ומציעה גם לכל אחד מאתנו במקלחת הפרטית בבית, להחליף את עיגול הניקוז הסטנדרטי בפס ניקוז מעוצב, אסתטי ואלגנטי.  

1

 

החברה, ג'יין מטלון-דריי, מנהלת השיווק של פלסאון ישראל: "כל חדר אמבט יכול להקרין אווירה יוקרתית של מלון בוטיק או צימר מפנק, ואחת הדרכים לכך היא להפוך אביזר הכרחי ולא מעוצב כמו עיגול ניקוז, לאלמנט עיצובי אשר ישולב באופן הרמוני עם אריחי המקלחת, תוך שהוא מנקז את המים בספיקה מעולה".

לפלסאון מגוון דגמים של תעלות ופסי ניקוז, העשויים מטקסטורות ומחומרים שונים: נירוסטה בגוון מט או בגימור שחור מט, זכוכית בצבע ירוק, לבן, חום ושחור, אבני פסיפס, אבן מלאכותית לבנה, או עם פס נירוסטה, שחורה עם פס נירוסטה, דגם ענתיק ועוד.

 

2

 

ניתן להשיג את התעלות ופסי הניקוז באורך של 650 - 1150 מ"מ (תלוי בדגם), עם או בלי סיפון מובנה, תעלות ניקוז נמוכות, דוגמאות ותצורות שונות של חורי ניקוז : פסים לאורך או לרוחב, ריבועים, עיגולים, ועוד (תלוי בדגם).

פלסאון מעניקה לפסי הניקוז 5 שנות אחריות.

 

3

 

פרטים באתר: https://www.plassondesign.co.il/

להשיג בחנויות קרמיקה ברחבי הארץ.

 

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook