ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

סדרות אלכו-ג'ל חדשות מבית ד"ר פישר

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44


סדרות אלכו-ג'ל חדשות מבית ד"ר פישר
 

בלה דיאמנט , 25/10/20

 

הקורונה איתנו לעוד זמן בלתי ידוע, ואנחנו לומדים לחיות איתה בלית ברירה. אך החיים איתה דורשים מאתנו להיות זהירים, כדי להיות בריאים.

על פי הנחיות משרד הבריאות, מומלץ לחטא משטחים הבאים במגע רב עם הידיים במרחב הציבורי כמו מעקות ידיים, כפתורים, ברזים, מקלדות, שולחנות וכדומה.

 

1

 

לאור הנ"ל, ד"ר פישר משיקה את סדרת אלכו-ג'ל פארמה ווייפס: מגבוני חיטוי אנטי-בקטריאליים המכילים נוסחה יעילה לניקוי ולחיטוי יסודי ומהיר של משטחים ואביזרים.

המגבונים גדולים, עבים ולחים במיוחד, ומיועדים לניקוי וחיטוי של מכשירים וציוד עזר רפואי וכן לשמירה על ההיגיינה, קוטלים 99.9999% מחיידקים עיקריים ונותנים מענה יעיל לשמירה מרבית על ההיגיינה בכל זמן ומצב.

 

 

האריזה הכחולה:

המגבונים בסדרה מכילים 70% אלכוהול בהתאם להמלצה של המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ומשרד הבריאות הישראלי. בסדרה ניתן להשיג 20 מגבונים באריזת TO GO, 60 מגבונים באריזה רכה עם מכסה פלסטיק ו-160 מגבונים במיכל עגול וקשיח.

מחיר מומלץ לצרכן: 20 מגבונים 12.90 ₪, 60 מגבונים 16.90 ₪, 160 מגבונים 24.90 ₪.

2

 

האריזה הירוקה:

המגבונים המבוססים על שילוב של הרכיב האנטי בקטריאלי הפעיל והיעיל: אמוניום רבעוני עם ריכוז נמוך של אלכוהול. מיועדים לניקוי וחיטוי משטחים וציוד הרגישים לאלכוהול בריכוז גבוה כדוגמת גומי, פלסטיק, אלומיניום, עץ, משטחים צבועים ושרופים, לכה, מתמרי אולטרסאונד ומוניטורים. 

3

 

בסדרה ניתן להשיג 20 מגבונים באריזת TO GO, קופסה ובה 20 מגבונים באריזות אישיות הרמטיות לנשיאה בכל תיק או כיס, 60 מגבונים באריזה רכה עם מכסה פלסטיק ו-160 מגבונים במיכל קשיח.

מחיר מומלץ לצרכן: 20 מגבונים 9.90 ₪, 20 מגבונים באריזות אישיות 12.90, 60 מגבונים 14.90 ₪, 160 מגבונים 19.90 ₪.

4

 

משרד הבריאות: עיקר ההדבקה מנגיף הקורונה הוא ממגע ישיר והדבקה מרסס נשימתי. הנגיף מופרש מדרכי הנשימה של אדם חולה בעיקר בעת עיטוש או שיעול, והטיפות הניתזות יכולות להישאף על ידי אנשים אחרים, או לנחות על משטחים.

 

5

 

אנשים אשר זמן קצר לאחר מכן יגעו במשטחים אלה ובהמשך יגעו בפה, באף או בעיניים שלהם, עלולים להידבק. לכן משרד הבריאות ממליץ לחטא משטחים הבאים במגע נרחב של הידיים במרחב הציבורי כמו מעקות ידיים, כפתורים, ברזים, מקלדות, שולחנות וכדומה. את החיטוי שלהם ניתן לבצע באמצעות חומר חיטוי על בסיס אלכוהול בריכוז של לפחות 70% .

 

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook