ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

גידול בפניה לחברות ניהול נכסים בעידן הקורונה

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44

 גידול בפניה לחברות ניהול נכסים בעידן הקורונה

בלה דיאמנט   9/12/2020

הקורונה שינתה סדרי עולם גם בתחום הנדל"ן, ודחפה את המשכירים למצוא פתרונות לבעיות שהתגלעו בתקופה זו. עבור בעלי נכסים, לרבות אנשים הנמנים עם אוכלוסיית הגיל השלישי, הבעיה המרכזית שהתעוררה היא הקושי לנהל את הנכס מרחוק, בשל אילוצים הקשורים להגבלת חופש תנועה בתקופת סגר, טיפול בבעיות בריאות שצצות, קושי לטיפול בתיקונים וליקויים בדירה, פגישת השוכרים הקיימים או הפוטנציאלים, התמודדות עם בעיות שהתעוררו ביתר שאת בתקופת הקורונה, כמו עזיבת השוכרים את הנכס בטרם הסתיים תקופת החוזה, בשל בעיות כספיות ועוד.

NADLAN 4

ובעת משבר מסוג זה, טוב שקיימות בשוק חברות המתמחות בניהול נכסים. עד היום, בעלי נכסים שהתגוררו בארץ, הטיפול בנכס היה באחריותם המלאה. לעומת זאת בעלי נכסים מעבר לים, נוהגים כבר עשרות שנים לשכור שירותים מקצועיים של חברות לניהול נכסים. כעת אנו עדים לעלייה חדה של למעלה מ-30% דווקא בפנייה של בעלי נכסים לחברות לניהול נכסים המבקשים סיוע בניהול הנכסים שבבעלותם
לדברי אמיר עמיצור, בעליו של חברת הניהול HOUSEZONE: "עד היום מרבית לקוחותינו בתחום ניהול נכסים, היו לקוחות מחו"ל שעימם אנו עובדים במשך שנים. בעקבות הקורונה, אנו רואים עליה חדה 30% בפנייה אלינו מצד בעלי נכסים מישראל, המתקשים מאד לנהל את הנכס בתקופה זו, בשל הסיבות שמנינו לעיל".מוסיף עמיצור: "האוס זון" נותנת לבעלי הנכסים שקט בהתנהלות מול הדיירים, וידיעה שבכל בעיה שצצה, יש גורם אחראי הלוקח אחריות מלאה ודואג שהכול יטופל במהירות, ברמה הגבוהה ביותר ובאופן החסכוני ביותר.

NADLAN K

בימים אלה בהחלט מומלץ להשאיר את ניהול הדירה למומחים, המבטיחים לך ליווי משפטי עם עו"ד צמוד בכל שלב, מעריכת החוזה ועד התנהלות נכונה מול שוכר, תיאום וניהול כניסה ויציאה של שוכרים בזמן, כדי שלא יהיו פערים בין שוכר לשוכר, כך הדירה תהיה מושכרת מקסימום זמן אפשרי, מעקב אחרי שוכרים לקבלת אישור העברות, מים, ארנונה, חשמל וכו'. ניהול נכס הינו טוב גם עבור בעל הדירה וגם עבור השוכר.

NADLAN1

"האוס זון" מטפלת בכל מגוון הבעיות האפשריות (מהתנהלות מול ועד בית ועד תיקון צנרת ועוד), כל מחלוקת מגיעה לפתרון הכי יעיל והכי מהיר ללא טרדות מיותרות לשני הצדדים. 
כתובת האתר  https://www.housezone.co.il/he/85/10 

 

מקור : בלה ממליצה בחום 

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook