ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

כלל ביטוח תשקיע בחברה הישראלית המפתחת את עגלות הסופר החכמות

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44

 

כלל ביטוח תשקיע בחברה הישראלית המפתחת את עגלות הסופר החכמות

מערכת, 29/12/2020

אחרי יוחננוף גם כלל ביטוח משקיעה בחברה לעגלות החכמות; תשקיע כ-6.5 מיליון שקל בחברת החדשנות הישראלית A2Z Smart Technologies Corpהנסחרת בקנדה (TSXV: AZ) וגם בארה"ב. (OTCQB: AAZZF) בכך מסיימת החברה סבב גיוס של כ- 27 מיליון שקל.החברה הישראלית A2Z Smart Technologies corp.אשר נסחרת בבורסת ה TSXV בקנדה וגם בארה"ב בבורסת OTCQX(TSXV: AZ OTCQB: AAZZZF), לפי שווי של כ-30 מיליון דולר, השלימה גיוס של כ27 מיליון שקל. בין המשקיעים חברת כלל ביטוח קבוצת יוחננוף ומספר גופים פיננסים מובילים. את הגיוס הובילו אוריון חתמים.

 AGALOT

החברה עלתה לרדאר לאחרונה לאחר שהשלימה פיילוט מוצלח ברשת יוחננוף עם מוצר הדגל - עגלות חכמות אשר מבטלות את התורים בחנויות ובמרכולים. מדובר במוצר ישראלי כחול לבן פורץ דרך ובכוונת החברה לצאת עם המוצר לארה"ב ומדינות נוספות בקרוב.

 BEN ZUR -AGALOT

חברת A2Z אשר הוקמה ע"י היזם בן צור יוסף, מתמחה לא רק בטכנולוגיות של עגלות חכמות, אלא גם בפיתוח כלים רובוטיים וכן בטכנולוגיה FTICS התומכת במניעת שריפות ברכבים בעת תאונות דרכים. לאחרונה דווח כי רשת המרכולים יוחננוף השקיעה בחברת A2Z כ-7 מיליון שקלים ומשלבת לראשונה בישראל עגלות חכמות בסניפי הרשת. כעת גם קבוצת כלל ביטוח הצטרפה להשקעה ומבחינת החברה מדובר בהבעת אמון מאוד גדולה.

  

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook