ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חנוכת פרויקט "עיר עולם" - רובע הכניסה החדש לירושלים

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44

 

INDEX BIZTEC 

מאת: בלה דיאמנט

TAVIM

 

 

חנוכת פרויקט "עיר עולם" - רובע הכניסה החדש לירושלים

מאת: בלה דיאמנט, 10/8/2021

 

השבוע חנכו עקיבא זוריבין ושלום גריבה, הבעלים של חברת ISA יזמי הפרויקט, יחד עם ראש עיריית ירושלים משה ליאון, אדריכל הפרויקט אבנר ישר ומאות אנשי עסקים מכל רחבי המדינה, את פרויקט "עיר עולם" שיהיה הרובע החדש של ירושלים, אשר יחבר בין 3 שכונות ותיקות: בית הכרם, גבעת שאול וקריית משה. הרובע המודרני והבינלאומי, בתכנון אדריכל-העל אבנר ישר, יהיה מתחם ה- 'MIXED-USE' הראשון בישראל, המשלב מגוון שימושים וצרכים ולא רק מגורים, מסחר ומשרדים בהשקעה של מאות מיליוני שקלים.

 

TAL 4

פרויקט "עיר עולם" יכיל בתוכו למעלה מ-80,000 מ"ר ויכלול דירות יוקרה מפוארות, בנייני משרדים עדכניים מצוידים בקדמת הטכנולוגיה, מלון עסקים, אולם אירועים, מתחם מדיקל חדש, שדרה פנימית רצופת חנויות, מסעדות ובתי קפה, סופרמרקט רחב ידיים, 2 קווים של הרכבת הקלה (הקו הירוק החדש והקו הנוכחי עד הר הרצל), וכמובן יהווה את הכניסה החדשה לעיר מכיוון כביש 16 החדש.

 

TAL 2

פרויקט עיר עולם יקום על אזור טחנת הקמח ההיסטורית של ירושלים. ראש העיר משה ליאון, יחד עם עקיבא זוריבין ושלום גריבה, עלו השבוע על מנוף בגובה 30 מטר, והיכו עם פטיש 5 ק"ג בחלק העליון של טחנת הקמח ההיסטורית, ובכך פתחו את אירוע הריסת המבנה שעליו יקום הרובע החדש.
עקיבא זוריבין יו"ר ובעלים של ISA Group החברה היוזמת והבונה את המתחם, אמר: "עיר עולם הינו פרויקט הדגל שלנו עליו אנו שוקדים מזה מספר שנים, ומתרגשים להיות החברה שתבצע לראשונה בארץ פרויקט Mix use בסדר גודל כזה. בעוד כ-5 שנים ירושלים תראה אחרת".

 

TAL 4

ראש העיר משה ליאון ציין: "אנחנו עתידים להשיק במקום זה תוכנית שתענה על הצרכים העירוניים של התושבים בסביבה. זהו מתחם אשר ייהנה מנגישות תחבורתית גבוהה לכל חלקי העיר, אשר תושג באמצעות כביש 16 אשר יביא לשינוי משמעותי במפת התחבורה העירונית, ובמרכזו שער כניסה חדש לעיר. הנגישות תושג גם באמצעות קווי הרכבת הקלה, אשר ירשתו את ירושלים לאורכה ולרוחבה".

 

TAL 3

 

  פוסטים פופולריים מהבלוג של בלה ממליצה בחום  

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook