ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

נגרית אלסר רהיטי יוקרה בע"מ - מטבחים - פונות אוכל ועוד.

נגרית אלסר רהיטי יוקרה בע"מ - מטבחים - פונות אוכל ועוד.

המילה "אלסר" מופיעה לא פעם בדפי ההיסטוריה סיפורים רבים סופרו אודות "ויטל אלסר" המטייל הדגול שהפליג באוניית "קונ-טיקי" והנגר אלסר מגרמניה אשר ניסה להתנקש בחייו של היטלר ללא הצלחה בעזרת הטמנת פצצה ב רכבת שבנה בה רהיטים עבורו. עיר עתיקת יומין ברופובליקת מקדוניה גם נקראת אלסר המורפסמת בהיותה אחד המקורות למינרלים הכרחיים כיום לחיינו דבר נוסף ומעניין הוא שאגוז הלוז המוכר לכולנו בה ממשפחת האלסריים ושמו הנרדף הוא אלסר...

אלכסנדר(סשה) וסרגיי הקימו את נגריית אלסר בשנת 2002 עם חזון ברור להגשים חלומות ללקוחתיה בתחום הריהוט הנגרייה הוקמה ב מושב נס עמים שבגליל המערבי ועוד בתחילתה משכה עיניי רבים לאיכות היצירות שנעשו בנגרייה אדריכלים ולקוחות פרטיים רבים התפלאו מפרויקטים מהממים ונגריית אלסר התקדמה לעבר מטרתה להפוך למותג נגרות ידוע.
כיום חברת אלסר התפתחה למפעל רהיטים המתפרס על שטח של דונם בתחום הייצור עסוקים 10 נגרים מקצועיים המתמחים בענפים שונים בתחום הנגרות . בראש החברה נמצא אלכנסדר (סשה) דוברובולסקי מנכ"ל החברה ובעליה ושותפו מנהל הייצור סלבה צ'יקבילדזה. צוות העובדים וההנהלה הביאו את החברה להישגים רבים , עשרות על גבי עשרות פרוייקטים מבוצעים מדי שנה כאשר כל לקוח מקבל יחס לבבי, ייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל הדרך מההתחלה ועד הסוף. המוצרים מאופיינים ברמת גימור מאוד גבוהה , בחומרי עץ איכותיים סוג א' בלבד , פרזול מוביל בתחומו ומיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר עם דגש על שביעות הרצון של הלקוח.
"ביחד עם לקוחתינו אנו מתפלאים כל פעם מחדש כי כל מוצר שלנו הוא יצירת אומנות בפניי עצמה ואין דומה לה.... "(אלכסנדר דוברובולסקי מנכ"ל ובעלים)


  • צור קשר
נגרית אלסר רהיטי יוקרה בע"מ - מטבחים - פונות אוכל ועוד.
נגרית אלסר רהיטי יוקרה בע"מ - מטבחים - פונות אוכל ועוד.
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי