ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

כרמי רהיטים - פינות אוכל - מערכות ישיבה - חדרי שינה ועוד

 כרמי רהיטים - פינות אוכל - מערכות ישיבה - חדרי שינה ועוד

בשנת 1982, כרמי, דור שני לנגרים אומנים לקח את המושכות לידיו מידי אביו והחל לייצר רהיטים. עד מהרה שמו התפרסם ומיטב האדריכלים בישראל נימנו על לקוחותיו. הבנתו המקצועית והדייקנות האובססיבית שלו היו לשם דבר בין האדריכלים המובילים במדינה. 

הניסיון הרב שצבר יחד עם התפתחותו המקצועית הביאו את כרמי לידי כך שבשנת 1991 הוא החליט, שלצד עבודותו עם האדריכלים, הוא רוצה להחישף לציבור הרחב שהחל להיות מודע ליכולתו וכישוריו של כרמי. חנות הרהיטים הראשונה הפכה מידית לסיפור הצלחה. הרהיטים אותם עיצב וייצר פורסמו ב"בניין ודיור" ומיד הפכו ללהיט בענף הריהוט.
ההצלחה שהאירה פנים לכרמי גרמה ליצרנים רבים לחקות את הדגמים אותם כרמי עיצב והציג בחנותו, כי הרהיטים של כרמי, מעבר להיותם מעוצבים בטוב טעם, הם גן מאוד שימושיים כי כרמי ידע לזהות את הצרכים של לקוחותיו ובהתאם לכך לייצר את הריהוט הנכון.

ייצור הרהיטים לקהל הפרטי לא מנע מבעדו של כרמי להמשיך את הקשר ההדוק עם האדריכלים שקהל הלקוחות שלהם יודע להעריך רהיטים עם איכות ושיק שאינו חולף עם השנים 

בעקבות החשיפה לקהל הרחב דרך האדריכלים החליט כרמי להעביר את אולם התצוגה לגלריה בהרצליה פיתוח, גיל בנו של כרמי הצטרף לאביו והוכיח שלדור השלישי יש את הכישורים, לפתח, לשמר ולהאדיר את המותג כרמי.
לגיל שהפך להיות מנהל הגלריה, יש יכולות שיווק בלתי מוגבלות, השילוב בין יכולתו להבין את צרכי הלקוח והידע הרחב שצבר בעולם הרהיטים מאפשר לו להתאי לכול לקוח את צרכיו המדוייקים, כשהוא משלב בין רהיטים ופרטי עיצוב העונים על הדרישות המדוקדות ביותר כשמדובר בסגנון אלגנטי, קלאסי, ועם זאת עדכני ומודרני. לקוחותיו נהנים מיחס עדין, אישי וחם. הסבלנות בה נתברך גיל מאפשרת לו להבין במדויק את רצונות הלקוח, האדריכל והמעצב.

כול שלבי העיצוב והייצור נעשים תחת פיקוח צמוד של כרמי ובנו גיל, יחד עם זאת, כל רהיט ופריט זוכה לביקורת נוספת לפני הימסרו ללקוח, כי דייקנות זה אופי העובר בגנים של המשפחה.

 

  • צור קשר
כרמי רהיטים - פינות אוכל - מערכות ישיבה - חדרי שינה ועוד
כרמי רהיטים - פינות אוכל - מערכות ישיבה - חדרי שינה ועוד
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי