ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

טולמנ'ס - מטבחים - פינןת אוכל - חדרי שינה ועוד.

 טולמנ'ס - מטבחים - פינןת אוכל - חדרי שינה ועוד.

טולמנ'ס מייצגת בישראל את עילית בתי העיצוב ומיטב המעצבים בעולם, מובילה בישראל את תחום הריהוט האיכותי וכלי הבית המעוצבים, זה למעלה מ- 20 שנה.

טולמנ'ס מתמחה במגוון תחומים: כלים, אביזרים וריהוט, דלתות, ריהוט גן, מטבחים וכלי בית ייחודיים. טולמנ'ס מייצגת למעלה מ-30 מותגי על בינלאומיים, מן הבולטים והמובילים בעולם, המיובאים ברובם מאיטליה, כמו גם מספרד, צרפת, בלגיה, סלובניה, סקנדינביה וארצות אחרות.
הצוות של טולמנ'ס נמצא תמיד עם היד על הדופק, מעודכן ולומד את שוק העיצוב הבינלאומי, לוקח חלק בתערוכות העיצוב החשובות בעולם, יודע לפני כולם מה חשוב, מה מתחדש, מה יכול להתאים, ליצור שיחה.
טולמנ'ס נמצאת בדיאלוג מתמיד עם הקהל הישראלי שוחר האיכות, ומאפשרת, עבור אלו שהעיצוב בנשמתם, לראות ולבחור מהטוב ביותר שקורה היום בעולם. אותם אנשים שעבורם עיצוב הוא חלק מדרך חיים, הרואים בבחירות הנכונות ערך ומשמעות, יכולים להעריך את ההשקעה של טולמנ'ס בחיפוש אחרי המעצבים המכתיבים את ה'דבר הבא'.
כדי לטפח ולקדם את עיצוב העל בישראל, להרחיב את המודעות לריהוט מעוצב הנוגע באמנות, מקיימת טולמנ'ס מגוון פעילויות, ומציגה ומקדמת תערוכות, מביאה לארץ מעצבים בינלאומיים בולטים להעברת סדנאות אומן והרצאות, יוזמת ומשתפת פעולה עם גופים ומוסדות הפועלים אף הם לקדם את תחום העיצוב בישראל.

 

  • צור קשר
טולמנ'ס - מטבחים - פינןת אוכל - חדרי שינה ועוד.
טולמנ'ס - מטבחים - פינןת אוכל - חדרי שינה ועוד.
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי