ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

IDdesign - רשת בינלאומית, מובילה, לריהוט ועיצוב הבית

IDdesign - רשת בינלאומית, מובילה, לריהוט ועיצוב הבית

IDdesign היא רשת בינלאומית, מובילה, לריהוט ועיצוב הבית שמקורה בדנמרק ולה כשישים אולמות תצוגה מרשימים ברחבי העולם, מהם שלושה בארץ: ברמת-גן, חיפה וירושלים. כרשת בינלאומית, לריהוט ועיצוב הבית, מציעה IDdesign את הפתרון המושלם, עבור אלו שלא מתפשרים על פחות מעיצוב בינלאומי עדכני והמעוניינים לעצב את ביתם במקום אחד. הקולקציות מתעדכנות כל הזמן, על פי המגמות המובילות בעולם העיצוב הבינלאומי. הן מעוצבות, טרנדיות, רעננות, שיקיות, יפיפיות והופכות כל בית לפנינה עיצובית של ממש. פריטי הריהוט ומוצרי הדקורציה המשלימים של הרשת, יוצרים גשר עיצובי מרתק ואלגנטי בין תרבויות ומיובאים מבירות העיצוב באירופה ומרחבי העולם.

אולמות התצוגה של IDdesign מעוצבים לפי תפיסת ה- Total-Look, שמייצרת עבור לקוחותיה חוויית קניה ייחודית, המאפשרת לכם להתרשם מחללים מעוצבים בשלמות, כפי שהייתם רוצים לראות בביתכם. כך ניתן לרכוש במקום אחד: ריהוט לחלל המרכזי של הבית ( פינות ישיבה ואירוח ופינות אוכל), לחדרי השינה ולחדר העבודה ולהתאים להם פרטי דקורציה, טכסטיל ואמנות, גופי תאורה, שטיחים ועוד. עיצובם חדשני, עדכני ומודרני, על פי הטרנדים והמגמות המובילים בעולם העיצוב הבינלאומי, לצד פריטים המעוצבים בהשראת האיקונות הקלאסיים.
IDdesign דוגלת בהענקת שירות מקיף ויעיל: אנו מלווים את הלקוח החל מתהליך בחירת הפריטים לעיצוב הבית, באופן שיאפשר לכם להגשים את חלומותיכם ולהביא לידי ביטוי את טעמכם וצרכיכם הייחודיים - ועד שלב קבלת המוצרים במועד המתאים ובצורה הנוחה ביות


 

 

  • צור קשר
IDdesign - רשת בינלאומית, מובילה, לריהוט ועיצוב הבית
IDdesign - רשת בינלאומית, מובילה, לריהוט ועיצוב הבית
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי