ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

גלגולים - חדרי ילדים

גלגולים - חדרי ילדים

חדרי ילדים הם חדרים המיועדים לילדים האהובים שלנו, ובדיוק משום כך הם צריכים להכיל את כל מה שהילדים שלנו צריכים ורוצים. למרות הדעה הרווחת, אנחנו לא באמת יודעים מה עובד במוח של הילדים שלנו. אנחנו לא יודעים מהם ההעדפות שלהם ואנחנו לא יודעים מה בדיוק הם רוצים. מכיוון שכך ובהתאם לזאת חשוב לנו לשתף את הילדים בתהליך העיצוב של חדרי ילדים ולאפשר להם להביע את הדעה שלהם לגבי מה שהם רוצים שיהיה או לא יהיה בחדר שלהם.

חשוב לזכור שעיצוב חדרי ילדים מיועד עבור הילדים שלנו. הילדים שלנו הולכים להתגורר בחדר הזה במשך שנים רבות ולכן ראוי ורצוי שהם יהיו מקבלי ההחלטות בעניין כדי שיוכלו לבלות תקופה ארוכה בחדר שנעים להם להיות בו. חדרי ילדים הם חדרים המקנים לילדים את העצמאות, את האפשרות לעשות דברים לבד ולקבל פרטיות כשהם צריכים. זה חדר השייך להם, וזה משהו שהרבה הורים לא זוכרים! אומנם הבית שייך להורים אבל החדר בהחלט שייך לילד. פשוט כי פרטיות זה צורך בסיסי שאנחנו מחויבים לספק.
חדרי ילדים מיועדים לילדים, ומהבחינה הזאת הילדים צריכים לעצב אותו באיזו צורה שהם רק רוצים, כל עוד הם מודעים להשלכות של הבחירות שלהם. לכן רצוי לפעמים לתת לילדים לטעות תוך כדי הבהרה שהבחירות שלהם הם מה שיישאר בסופו של דבר. הדבר הזה נותן להם לקחת אחראיות על הבחירות שלהם, יוצר עבורם חדר ילדים שעשו בעצמם ובסופו של דבר גם לא תהיה להם אפשרות "להאשים" אף אחד ביצירת החדר מלבד עצמם.
חדרי ילדים מקנים לילדים שלנו מקום נוח, נעים ובטוח להתפתח בו פיזית, מנטאלית ורגשית.

 

חברת גלגולים, המייצרת ומשווקת חדרי ילדים בשילוב עץ מלא, הוקמה בשנת 1996 בת"א, אולם ההיסטוריה המשפחתית בתחום זה החלה עוד בשנת 1931 כאשר סב המשפחה ייצר רהיטים במפעל קטן.
כיום, הדור השלישי של המשפחה מייצר רהיטים במפעל המשפחתי המודרני הנחשב למוביל בתחומו ומקפיד להשתמש רק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.
לחברת גלגולים שלוש חנויות - באשדוד, בראשל"צ ובתל אביב - המוכרות ומשווקות את רהיטי החברה לרוב חלקי הארץ.
לחברת גלגולים צוות עובדים מקצועי, מיומן ומנוסה המתמחה בתכנון, יצור ומכירה של חדרי ילדים והוא מעניק שרות אישי, אדיב ואמין למגוון לקוחותינו.
חברת גלגולים חרטה על דגלה לייצר את הרהיטים הטובים ביותר, לספק אותם במועד שנקבע ולהעניק ללקוחותיה שירות מהיר, מקצועי, יעיל ואדיב


 

 

  • צור קשר
גלגולים - חדרי ילדים
גלגולים - חדרי ילדים
שם איש קשר:לפרטים ולהזמנה – אנא מלאו טופס צור קשר >>
צור קשר עם בית העסק
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
בית העסק/השירות המבוקש *
חובה לציין שם מלא
פירוט הפנייה *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי