ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
  • תיאור החברה
  • מוצרים ושירותים
  • מאמרים וקישורים
  • תמונות & וידאו
  • צור קשרצור קשר

אצל טלי בחצר - ריהוט לגן

 אצל טלי בחצר - ריהוט לגן

שדרוג של הגינה או המרפסת מתאפשר לנו הודות ליכולת שלנו להוסיף ריהוט לגן. המגוון הרחב והאפשרויות הרבות של ריהוט לגן יכול להתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, הן מבחינת הצרכים הבסיסיים שלנו בחצר הבית או במרפסת והן מבחינת היכולת שלנו לעצב ולהפוך את הגינה או המרפסת למקום אסתטי, נעים ומזמין.
ריהוט לגן מתכתב פעמים רבות עם הטבע, עם הצמחייה, העצים והפרחים שבגינה, או עם הנוף החיצוני הנגלה לנו מן המרפסת. יצירה של מקום מפלט מחיי היום יום והשגרה, מקום מפגש עם המשפחה או עם החברים, מקום התרגעות או אזור למסיבה ואירוח, יאפשר לנו לנצל את החללים החיצוניים למבנה באופן הטוב ביותר.
בחירה של ריהוט לגן הנעשה על פי טעמים של עיצוב וסגנון מעניק לנו את היכולת להתאים את החצר או המרפסת לאופי שלנו ולהעדפות הסגנון שלנו. ריהוט לגן מגיע במבחר רחב של דגמים, דוגמאות, סוגים וגדלים, כך שהבחירה המגוונות מאפשרת לנו לבחור בדיוק את מה שאנחנו רוצים. ריהוט לגן לאו דווקא חייב להיות סטים מוכנים מן המפעל בדמות שולחן עם כיסאות, אלא יכול להיות שולחן מעץ בשילוב עם כסאות ברזלים שונים, הוספה של כריות פרחוניות, מפות בטקסטורות מעניינות ופרטי נוי שונים. ריהוט לגן יכול להיות גם בדמות ספת אירוח מראטן או מקש, בשילוב עם שולחן קפה מזכוכית. הצבה של ספסל עץ לצד הצמחייה יעניק לנו מקום פסטורלי ומיוחד בחצר הבית.
גם לאלו מאיתנו אשר אינם בעלי חצרות או גינות גדולות יכולים להפיק את המירב מחללים חיצוניים קטנים ומצומצמים. ספסל לבדו, או זוג כסאות נוי, יעשו עבודה נהדרת בכל גודל נתון של חלל, בין אם מדובר בגינה קטנטונת או במרפסת צרה.
השקעת מחשבה בבחירה של ריהוט לגן, בחירה קפדנית של פרטי נוי איכותיים וחד פעמיים, יאפשרו לנו להעניק לחצר או למרפסת את הטעם האישי שלנו, ויעניקו לנו שעות של שלווה, רוגע ושקט ממש במרחק פסיעה.

  • צור קשר
אצל טלי בחצר - ריהוט לגן
אצל טלי בחצר - ריהוט לגן
TOP10 מועדון העסקים המומלצים - צור קשר
שם מלא: *
חובה לציין שם מלא
שם חברה
Invalid Input
תפקיד/התמחות
Please write a subject for your message.
טלפון/סלולר *
Invalid Input
דואר אלקטרוני *
בבקשה רשום כתובת דואר אלקטרוני תקינה
שם בית העסק המבוקש *
חובה לציין שם מלא
רשום פנייתך *
Please let us know your message.
קוד אבטחהקוד אבטחה
קוד אבטחה שגוי