ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

חברת "דונה" נדל"ן מדווחת על שיא במכירות

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44

 

חברת "דונה" נדל"ן מדווחת על שיא במכירות

מאת: בלה דיאמנט  18/1/2021

חברת דונה נדל"ן למגורים, מסחר והשקעות בכל הארץ מצפון לדרום, מדווחת על שיא של מכירת דירות בשנת 2020: סך המכירות עבר את רף 1.7 מיליארד שקל, עם כמות של 1,219 יח"ד למגורים, המהווה זינוק בכמות הדירות שנמכרו ב-72% לעומת שנת 2019.

הערים בהם התמקדה החברה בשנים האחרונות הם: חריש עם מעל 1,700 יח"ד מהקמת העיר ועד היום, כרמי גת עם כ-1,800 יח"ד בתכנון ובבניה עד כה, ראש העין עם כ-1,000 יח"ד בשכונת פסגות אפק ואשקלון עם מעל 600 יח"ד בשכונת אגמים.

 

DONA1 - CARME GAT S

גולת הכותרת של "דונה" היא העיר מודיעין: החברה בונה זה שנים רבות שכונות רבות למגורים עם אלפי יח"ד בעיר, נדל"ן מסחרי ומשרדים. בימים אלו שוקדת החברה על "דונה CROWN מודיעין", פרויקט הכתר של החברה עם כ-2,170 יח"ד בשכונת מורשת החדשה.

בסוף השנה השלימה החברה מעבר של כל המטה שלה, למשכן חדש בעיר מודיעין, בפרויקט מסחרי של 2 מבנים ייחודיים שבנתה במע"ר החדש בלב העיר. המשרדים ממוקמים בבניין "דונה 1" בקומה ייעודית של כ-2,250 מ"ר המרכזת את כלל מחלקות החברה.

 

DONA4 -MODIN- S

מנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון של קבוצת דונה, שלום שי מציין: "גם בשנת 2020 המציאות מוכיחה שנדל"ן למגורים היה ונשאר יציב ובטוח, כנכס משפחתי וגם כהשקעה פיננסית, והשוק ממשיך לסמן ביקושים גבוהים לצד מגמת עליית מחירים".

 

DONA2 -AFULA  S

דונה הינה חברה יזמית וקבלנית בתחום הנדל”ן, בעלת הסיווג הגבוה ביותר הניתן לחברות קבלניות על ידי משרד הבינוי והשיכון. היא נוסדה בשנת 1991 על ידי המהנדס שלום שי, קבלן ויזם בעל ידע מקצועי וניסיון רב של עשרות שנים בענף הבניה. דונה בנתה ובונה מגוון של פרויקטים, הכוללים אלפי יחידות דיור למגורים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומבני ציבור.

 

DONA3 -AFEK S

לכתבות נוספות : בלה ממליצה בחום   

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook