ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

לאהוב את שוקולד ריטר ספורט ב"חג האהבה"

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

44

 

לאהוב את שוקולד ריטר ספורט ב"חג האהבה"

 מאת: בלה דיאמנט, 10/2/21 


כולנו אוהבים לאהוב את "חג האהבה", הנחגג בארץ ובעולם בתאריך שכבר חקוק לנו היטב במוחנו ובליבנו: 14 לפברואר. החגיגות לקראת יום מרגש זה, רק הולכות ומתעצמות מידי שנה. וטוב שכך.

 

1 SOKOLAD

אהבה היא תמיד מתוקה, ובתודעה שלנו מתוק תמיד מתקשר לשוקולד. העולם היום יותר מפעם מלא במגוון ענק של סוגי שוקולד, מכל הצבעים, הסוגים והטעמים. לעתים האדם הולך לו לאיבוד, כאשר עליו לבחור את הטוב ביותר מהמתוק המתוק הזה.

 

2 SOKOLAD

אנחנו החלטנו לפנק ולהתפנק עם אחד ממותגי השוקולד הידועים באיכותם בארץ ובעולם: שוקולד ריטר ספורט (Ritter Sport), סופר פרימיום הידוע ומוכר בזכות הטבלאות המרובעות שלו, ובזכות הטעמים הנפלאים הייחודים רק לו.
בשנת 1912 נוסד מפעל שוקולד ריטר בשטוטגרט בגרמניה, והראשונה שחשבה על שוקולד המורכב מריבועים, היתה קלרה ריטר אשתו של אלפרד מקים מפעל השוקולד. מתוך אהבה לבעלה, חיפשה קלרה דרך לשים לו שוקולד בכיס מעיל הגולף, אשר לא יישבר בזמן המשחק אותו מאד אהב, ומאז אימצנו כולנו באהבה את "שוקולד בריבוע" שלה.

 

3 SOKOLAD

מאז ועד היום שוקולד ריטר לא מפסיק להפתיע בטעמים הנפלאים והמצויינים שלו: שוקולד חלב במילוי קרם פרלין, שוקולד מריר במילוי מרציפן, שוקולד עם אגוזי לוז שלמים או שקדים מקורמלים, שוקולד חלב במילוי מוס קקאו ושוקולד במילוי קרם קוקוס.

בנוסף, מספר פעמים בשנה משיק שוקולד ריטר טעמים אקסקלוסיביים במהדורות מוגבלות, כמו שוקולד חלב במילוי יוגורט תות, קרם מנטה, קרמל, קרם חמאה ולימון ועוד.

בישראל ניתן למצוא את שוקולד ריטר ספורט במגוון של 13 טעמים מובחרים, כאשר כל טעם עטוף באריזה בצבע ייחודי, קל לזיהוי ומגיע באריזה נוחה לפתיחה.

 

4 SOKOLAD

בכל יום בשנה כיף ליהנות משוקולד, ואם להמליץ אז רק על ריטר ספורט, ובמיוחד ב- Valentine's Day - חג האהבה המעניק מתיקות לחיים של כל אחד מאתנו.

 

5 SOKOLAD

https://www.facebook.com/RitterSportIsrael
https://www.instagram.com/rittersport_il/

#אהבה_בריבוע

#מפיצים_אהבה

#חג_אהבה_שמח

 פברואר 10, 2021 

 פוסטים פופולריים מהבלוג של בלה ממליצה בחום  

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook