ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

ביז-טק - ערוץ המדיה לעסקים 
מגזין דיגיטלי לעסקים וצרכנות 


44

כל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם העסקים 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

 
INDEX BIZTEC

 

TAVIM

    

תצוגת האופנה של "החממה PROJECT וטופולסקי-רצף"

 בלה דיאמנט , 5/4/22

 

שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 נערך זו השנה ה-11 על ידי היזם והמפיק מוטי רייפ, במהלכו הוצגו 24 תצוגות אופנה ישראלית מובילה.

השנה, לשבוע האופנה שותפים נוספים: חברת קורנית דיגיטל, משרד החקלאות ופיתוח הכפר המעודד יצור תוצרת חקלאית מקומית, משרד התיירות, משרד החוץ, מכון הייצוא, התאחדות התעשיינים, רונית רפאל ונמל תל אביב.

 PROJECT 1

צפינו בתצוגת האופנה של "החממה PROJECT וחברת טופולסקי-רצף", שיצרו יחדיו את החיבור האמנותי שבין עולמות העיצוב לעולמות האופנה.

 PROJECT 2

גדי אלימלך, הארט דירקטור של שבוע האופנה, חיבר בין 25 מעצבי אופנה מהמובילים בישראל לבין 25 אדריכלים מהשורה הראשונה. כל צוות זוגי יצר יחדיו דגם אופנה ייחודי, בהשראת השפה העיצובית או יצירה של האדריכל.

 PROJECT 3

רשימת הצוותים: פיצו קדם עם אלון לבנה, אורלי שרם עם ויוי בלאיש, אילן פיבקו עם עידן לרוס, דנה אוברזון עם תמרה סאלם, אלכס מייטליס עם טובה'לה, משה צור עם סבינה מוסייב, אירמה אורנשטיין עם שי שלום, דניאלה ומיה פלסנר עם ששון קדם, דן והילה ישראלוביץ עם קטיה רומנצוב, טל פיש עם רותם שאול, ורד גינדי עם סיגל דקל, דנה לייטרסדורפ עם שחר אבנט, מיכל סטר עם ינקי ונטף, רונה פקר לוין עם רונן חן, אלון ואירנה ברנוביץ עם אריאל טולדנו, פרי דוידוביץ וחנן פרי עם אליאן סטולרו, יסקי מור סיון עם דוד וקסלר, אבנר ישר עם אהרון גניש, מארק טופליסקי עם קשת שפירו, מיקלה סימונה עם שיר גולדשטיין, עודד חלף עם קש לימיטד, רנין חורי עם דורין פרנקפורט, מיכל אזולאי עם אוהד קריאף, רואי דוד עם עדי קרני, ריזק פרח עם נדב רוזנברג.

 PROJECT 4

חברת החממה הינה בבעלות משותפת של מוטי רייפ יחד עם אייל מויאל, משה מנדלאוי (מבעלי "החממה") ומשה טופולסקי, והיא פונה בפעילותה למגזר העסקי והציבורי בתחומי העיצוב וחומרי גמר לעיצוב ובניה מהמתקדמים בעולם, זאת תוך ייצוג חברות עיצוב איטלקיות ויפניות ,המיוצגות על ידן באופן בלעדי בישראל.

 PROJECT 5

 
INDEX BIZTEC

 
TAVIM

 

 

פוסטים פופולריים מהבלוג של בלה ממליצה בחום  

 

 

אם גם לכם יש סיפור עסקי מענייין ? רוצים שיכתבו עליכם ? לחצו כאן

בערוץ המדיה לעסקים של ביז-טק 


שתף אותי בפייסבוק  facebook