ביז-טק Biz-Tec - שיווק עסקים, כנסים והדרכות
 מגזין דיגיטלי - פורטל ספקים B2B - מועדון עסקים VIP 
בחר קטגוריה

כתובת
שם העסק
ריהוט משרד

פיין-ליין הינו מותג המייצג תפיסה כוללת של עיצוב סביבות עבודה מתקדמות. המותג הינו חלק מקבוצת א.א.ר רהיטי איכות. הקבוצה הינה בין הוותיקות והמובילות את תחום הייצור, השיווק והייבוא של הריהוט המשרדי. כחלק מערכי המותג , רואה עצמה פיין-ליין מחוייבת לערכי המקצועיות, האיכות, האמינות והשרות, המהווים קו מנחה ...
חברת ארגמן מתכת מהמובילות בענף הריהוט המשרדי בעלת ניסיון של 25 שנה בייצור וייבוא של כסאות וריהוט משרדי בישראל. לחברתנו צוות גדול ומיומן שישמח לעמוד לרשותכם ולספק את הפתרונות מתוך המגוון הענק שברשותנו,בתחום הכסאות,הריהוט המשרדי, ריהוט מוסדי, ריהוט למסעדות/בתי קפה/אולמות וריהוט ביתי.
היפר משרד בע"מ קיימת למעלה מ- 20 שנה ופועלת כיצרנית ויבואנית של ריהוט משרדי. מפעל הנגרות שבבעלותנו מייצר רהיטי משרד באיכות גבוהה הנשמרת לאורך שנים ובעיצובים מרהיבים העונים על כל הצרכים הסביבתיים של כל לקוח.
חברת אופיס דיזיין היינה חברה הפועלת בדינאמייות וחידושים. ניסיון של שנים רבות הניבו פתרונות לריהוט בעיצוב וקו מודרני, אולם תצוגה מפואר לריהוט משרד, בית, בתי-עסק ומוסדות ממיטב היצרנים בעולם.
S.H.T ריהוט משרדי, מתמחה בשיווק ריהוט משרדי למגזר העסקי והפרטי כאחד, בשיטת "מהיבואן לצרכן", ו-"מהיצרן ללקוח". S.H.T ריהוט משרדי, משקיע רבות בבחירת הספקים והיצרנים הטובים ביותר מבחינת איכות המוצרים ולא פחות חשוב מכך, השירות ללקוח, על מנת שהמשתמשים בריהוט ייהנו מהמוצרים בראש שקט ולאורך זמן.
חברת T&N designהממוקמת במבואות חיפה ( בכניסה לעוספיא) היא החברה המובילה בישראל למתן פתרונות בתחום הריהוט המשרדי. החברה מייבאת מכל רחבי העולם ריהוט משרדי ברמת האיכות הגבוהה ביותר וכן מייצרת בעצמה
עמוד 2 מ- 2

קופונים - ריהוט משרד